basoglu-kablo-tiyatro-hemhale-sponsor-oldu-2

Başoğlu Kablo 14-15 Kasım tarihleri arasında Bolu Bölge Tiyatrosu’nda izleyicisi ile buluşan Tiyatro Hemhal’in konaklama sponsorluğunu üstlendi.

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile sektörde adından sık sık bahsettiren Başoğlu Kablo bu kez Bolu halkının sanatla buluşmasına destek oldu. 14-15 Kasım tarihleri arasında “Nolcak Bu Yusuf Umut’un Hali?” ve “Sevgili Arsız Ölüm Dirmit” isimli iki farklı oyunla Bolulu sanatseverlerle buluşan Tiyatro Hemhal’in konaklama sponsorluğunu üstlenen Başoğlu Kablo, bu kez de sanatın destekçisi oldu.Tiyatrocular Hampton by Hilton Bolu otelinde ağırlandı.

Başoğlu Kablo’dan Tiyatroya Destek

Bugüne kadar gerçekleştirdiği eğitim, sağlık ve bağış odaklı sosyal sorumluluk projeleri ile sektörde en yüksek toplumsal duyarlılığa sahip markalardan biri haline gelen Başoğlu Kablo, bu kez de şu sıralar Türkiye turnesinde olan Tiyatro Hemhal’in konaklama sponsorluğunu üstlendi.

Başoğlu Kablo Tiyatro Hemhal’e Sponsor Oldu

Üretime ve gelişime gösterdiği özeni bu kez de sanata göstererek Bolulu sanatseverlerin gönlünü kazanan Başoğlu Kablo, sanatın gelişmesinin ve büyük kitlelere yayılarak yeni farkındalıklar oluşturmasının kendileri için çok önemli olduğu açıkladı.

Tiyatro Hemhal tarafından sergilenen “Nolcak Bu Yusuf Umut’un Hali?” ve “Sevgili Arsız Ölüm Dirmit” isimli iki oyun, izleyiciler tarafından çok sevildi. Sergilenen oyunları Başoğlu Kablo çalışanlarından da izleyenler oldu.

Tiyatro Oyunları Bolulu Sanatseverlerden Tam Not Aldı

14-15 Kasım tarihleri arasında Bolu Bölge Tiyatrosu’nda Başoğlu Kablo sponsorluğunda gerçekleştirilen Tiyatro Hemhal’in programında; ana karakterin tanımlayamadığı ama vaz da geçemediği bir özgürlüğün peşinde kendi yolculuğunun anlatıldığı “Nolcak Bu Yusuf Umut’un Hali?” ve köyden şehre göç eden kalabalık bir ailenin şehirle mücadelesinin ailenin en küçük kızı Dirmit’in gözünden aktarıldığı “Sevgili Arsız Ölüm Dirmit” oyunları vardı. İki ayrı oyun da Bolulu sanatseverlerden tam not aldı. Başoğlu Kablo gösteriler süresince tiyatro performansçılarının ve sahne arkası ekibinin konaklama sponsorluğunu üstlendi.

Böylece tiyatro sektörünün uzun zamandır gündeminde olan ve geniş kitlelerce merak edilen Tiyatro Hemhal’in iki ayrı performansı Bolu’da meraklısıyla buluşarak eğlence dolu anlar yaşattı.