Kablo sanayisinin başarılı yerli üreticilerinden Başoğlu Kablo, Light+Building Frankfurt Fuarı’nda aydınlatma sektörü için ürettiği kablo ve profiller ile Avrupa pazarının beğenisini topladı.

Uluslararası katılımcılara ev sahipliği yapan aydınlatma ve yapı endüstrisi fuarı Light+Building Frankfurt 2-6 Ekim 2022 tarihlerinde Almanya’da düzenlendi.

Fuar, bina hizmetleri teknolojisi ve elektrik mühendisliği alanında dünyanın önde gelen ticaret devlerinin katılımlarına ev sahipliği yaptı.

2000 yılından beri her iki yılda bir düzenlenen Light+Building Frankfurt dünyanın her yerinden mimarlar, elektrik mühendisleri, teknisyenler, planlamacılar ve perakendeciler için bu sene de büyük bir değer yarattı.

Türk kablo sanayisinin en önemli üreticilerinden Başoğlu Kablo, aydınlatma sektörü için ürettiği kablo ve profiller ile ülkemizi temsil etti.

Başoğlu Kablo Avrupa Pazarının Yoğun İlgisini Gördü

Fuarın ilk 2 gününün Almanya resmi tatiline denk gelmesine rağmen fuar boyunca yoğun ilgi gören Başoğlu Kablo standı, sektörel paydaşlarının ve mevcut iş birlikçilerinin yanı sıra birçok yeni firmayı da ağırladı. Fuar teması kapsamında aydınlatma sektörü için ürettiği kablo ve profilleri yeni ziyaretçilerine sunan Başoğlu Kablo, Dünya’nın dört bir yanından gelen katılımcıların yoğun ilgisini gördü.

Ağırlıklı olarak Avrupa pazarının ilgi ve beğenisini kazanan Başoğlu Kablo, Light+Building Frankfurt Fuarı’nda Avrupa menşeili birçok firma ile yeni dostluklar ve potansiyel iş ilişkileri kurdu.

Hayatın ve geleceğin enerjisini taşımayı kendine misyon edinen Başoğlu Kablo, kurulduğu günden günümüze kadar İngiltere, Fransa, Almanya, Çin gibi onlarca ülkeye yaptığı ihracat ile uluslararası anlamda bilinirliği yakalayan Türk kablo sanayicilerinden biri olarak bu yıl da Light+Building Frankfurt Fuarı’nda Türkiye’yi başarıyla temsil etti.