Şık ve inovatif ürünleri ile 2021 yılından beri aydınlatma sektörüne hizmet veren Bafra Lighting KARAKÖY ve PERPA’ dan sonra, sektörün önde gelen markalarının da bulunduğu yeni satış mağazasını geçtiğimiz günlerde İSTOÇ’ta açtı.

2018 yılından itibaren kendi ürettiği ürünleri ile aydınlatma sektörüne hizmet veren BCÇ ELEKTRONİK A.Ş. Türkiye pazarında birçok yeniliğe imza atarak çalışma faaliyetlerini sürdürüyor.

BCÇ, BAFRA LIGHTING markasıyla; Türkiye’de üretilebilen her ürünün, iktisadi olarak karlılık gösteren, varlığını sürdürebilen, içersinde bulunduğu sanayinin geliştirilmesinde, ihracata dönük ölçeğin büyütülmesinde, istihdam ve refah açısından önemli gördüğü her alanda yer alma gayretiyle çalışmaya devam ediyor.

Kalite ve Ar-Ge konusunda ülkenin gelişmiş standartlarından birine sahip olan BCÇ Elektronik, ürettiği ürünleri BAFRA LIGHTING markası ile tüketicisine sunmaya devam ediyor.

bafra-aydinlatma-istoc-sube

Gelişmiş yöntemlerle ürettiği aydınlatma ürünlerini 20’yi aşkın ülkeye ihraç ederek pazarın önde gelen şirketlerinden olan marka, yerel müşterilerine verdiği hizmet ağını genişletmek üzere geçtiğimiz günlerde yeni şubesini açtı.

Yeni şubesini; ticaretin kalbi sayılan İstoç’da açan BCÇ, kaliteli hizmet anlayışını daha geniş kitlelere sunabilmek adına bu hamleyi yaptığını belirtiyor. Hareket sensör sistemleri, sensörlü tavan armatürleri, LED paneller, slim projektörler, ampüller, bant armatürler, şerit LEDler, ray spotlar, slim LED trafolar, bahçe armatürleri, tij duy takımları, LEDli çıkış yönlendirme tabelaları, sıva altı spotlar, panel LEDler, masa lambaları, ankastre aydınlatma, aspiratörler, makaralar, sigorta kutuları, kablo kanalları, elektrik aksesuarları ve LED aydınlatma gibi saymakla bitmeyen geniş ürün yelpazesi ile aydınlatma sektörü tüketicisinin tüm ihtiyacını karşılayan marka; fiziksel mağazasıyla da müşterilerinin taleplerini karşılamaya devam ediyor.

Ana hedefinin iş ortaklarına ve son kullanıcılarına en iyi kalite ve fiyatı sunabildiği bir ürün stoğu ile istikrarlı ve sağlıklı bir büyüme olduğunu belirten BAFRA LIGHTING, stratejik planları doğrultusunda gerek Türkiye pazarında, gerekse yurtdışı pazarlarında kararlı adımlar atmaya devam ediyor.

 

BAFRA LIGHTING markası BCÇ ELEKTRONİK kuruluşudur.