aso-baskani-nurettin-ozbirden-alves-kabloya-ziyaret

Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara’nın ilk kablo fabrikasını kurarak büyük bir yatırım yapan Alves Kablo’nun Kahramankazan’da yer alan üretim tesislerini ziyaret etti.

Alves Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karamercan ile birlikte fabrikada gözlem yapan Özdebir, üretim sürecini yerinde inceledi. Alves Kablo’nun önemli yatırımlarla hayata geçirdiği Kalite Kontrol ve Ar-Ge laboratuvarlarını gezen Özdebir, Alves Kablo’nun yeni ürünleri ve yatırımları ile ilgili olarak Karamercan’dan bilgi aldı.

alves-kablo-yonetim-kurulu-baskani-deniz-karamercan-aso-baskani-nurettin-ozdebirin-ziyaretinden-memnuniyet-duydugunu-dile-getirdi

ASO Başkanı Nurettin Özdebir’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Deniz Karamercan;

“Ankara’nın ilk kablo fabrikası olarak, bir ilki gerçekleştirmiş olmanın yanı sıra kentimizin sanayisine ve ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz.

alves-kablo-fabrika-binasi

Alves Kablo sektörde çok genç bir firma olmasına rağmen, şimdiden dünyanın dört bir yanına gerçekleştirdiği yüklü ihracatla Türkiye’nin adını başarıyla duyurarak yerli ve milli bir marka olma yolunda hızla ilerliyor.

Bugün Sayın Özdebir’in kıymetli ziyareti ile bir araya gelerek hem Ankaramızın hem de ülkemizin sanayisine katkıda bulunmak için neler yapabileceğimizi görüştük” dedi.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.