aso-baskani-nurettin-ozdebirden-alves-kabloya-ziyaret-2

Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara’nın ilk kablo fabrikasını kurarak büyük bir yatırım yapan Alves Kablo’nun Kahramankazan’da yer alan üretim tesislerini ziyaret etti.

Alves Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karamercan ile birlikte fabrikada gözlem yapan Özdebir, üretim sürecini yerinde inceledi. Alves Kablo’nun önemli yatırımlarla hayata geçirdiği Kalite Kontrol ve Ar-Ge laboratuvarlarını gezen Özdebir, Alves Kablo’nun yeni ürünleri ve yatırımları ile ilgili olarak Karamercan’dan bilgi aldı.

ASO Başkanı Nurettin Özdebir’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Deniz Karamercan;

“Ankara’nın ilk kablo fabrikası olarak, bir ilki gerçekleştirmiş olmanın yanı sıra kentimizin sanayisine ve ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz.

Alves Kablo sektörde çok genç bir firma olmasına rağmen, şimdiden dünyanın dört bir yanına gerçekleştirdiği yüklü ihracatla Türkiye’nin adını başarıyla duyurarak yerli ve milli bir marka olma yolunda hızla ilerliyor.

Bugün Sayın Özdebir’in kıymetli ziyareti ile bir araya gelerek hem Ankaramızın hem de ülkemizin sanayisine katkıda bulunmak için neler yapabileceğimizi görüştük” dedi.