aslnin-yeni-yuksek-tavan-armaturu-marti-tuketiciye-duyuruldu-1

İsmiyle olduğu kadar kalitesiyle de dikkat çeken Martı yüksek tavan aydınlatma LED armatürü ASL markası tarafından aydınlatma tüketicisinin kullanımına sunuldu. İşletmeler ve projeler için en ideal aydınlatma çözümü olan ürün, son teknoloji balast/LED ile üretildi. Martı’lar montaj kolaylığı ve her durumda uygulanabilirliği ile tüketici ve zaman dostu olarak tanımlanıyor. Eşsiz reflektörü sayesinde yüksek tavanlı alanlardaki tüm aktiviteler için kusursuz aydınlatma sağlayan ürünler sektörde ilgi görmeye başladı.

Ürün, yüksek verimli LED Osram ve Samsung aydınlatma teknolojisine ek olarak 3 yıl garanti süresi ile henüz ilk bakışta tüketicisine güven veriyor. Su ve toz geçirmez özelliği ile fabrikalar, depolar, mağazalar, ofisler, laboratuvarlar, tabelalar ve reklam panoları gibi en zorlu endüstriyel ortamlarda kullanılabilen Martı, korozyona dayanıklı Alüminyum Extrüzyon gövde tasarımı ile yıllarca hizmet verebiliyor. Üretiminde kullanılan yanmaz ABS yan kapaklar ve ısıya dayanıklı temperli cam ürünün uzun saatler boyunca hasar görmeden çalışmasını sağlıyor.

Tüketicinin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan Martı; sadece dayanıklılığı ile değil, hem güç tüketimini hem de bakım maliyetlerini en aza indirerek önemli miktarda tasarruf sağlıyor.

Böylece işinizi daha verimli hale getirirken kazancınızı sürekli aydınlatma değişikliğine ve masraflarına harcamanızı önlüyor. İlgilileri için ürünün teknik özelliklerini de buraya bırakalım;

Sektörün önde gelen markalarından olan ASL tarafından lansmanı yapılan Martı Yüksek Tavan Aydınlatma LED Armatürü’nü markadan satın alabilir ve ürün ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.