Arsel Elektronik üretim tecrübesini yepyeni bir ürünle bir kez daha ortaya koydu; DAB Yönlendirme ve Uyarı Armatürü. Güvenlik sektörünün acil aydınlatma sistemlerindeki en önemli ürünlerden biri de kuşkusuz, dar alanlarda yönlendirme ihtiyacıdır.

DAB İşaretleme armatürü; yangın ihbar butonları ve söndürme dolapları yanında da uyarı işaretlemesi ve yangın söndürücülerin yerlerinin işaretlenmesi için yine bu ürün grubu kullanılır.

Dar koridorlar, yangın dolapları, yangın söndürme tüpleri, yangın ihbar butonları ve diğer tüm noktasal işaretleme gerektiren alanlarda kullanılan DAB Yönlendirme ve Uyarı Armatürleri; sac kasalı ve sıva üstü montaja uygun bir dizayna sahip.

dab-acil-yonlendirme-armaturu

Akrilik ışıklı panelinde 6500 Kelvin LED ampul kullanılan ürünün şebeke besleme gerilimi standartı 220 volt AC 50 hz ve 285 volta kadar dalgalanmalara dayanıklı.

dab-armatur-ozellikler

ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi çerçevesinde, TS 8710 EN60598-2-22 standardına uygun olarak üretilen DAB armatürler; sürekli yanan, sadece kesinti olduğunda yanan veya şebekeden yanan model seçenekleriyle sunuluyor.

GÖVDE

Elektrostatik toz beyaz boyalı saç kasa.

ETİKET PANELİ

3 mm akrilik panel, beyaz folyo üzeri latex baskı uygulaması .

BATARYA

Tüm modellerde nickel-cadmium.