argesysten-ses-getirecek-downlight-serisi-alxsys-liva (2)

Aydınlatma tasarımı konusundaki uzmanlığıyla tanınan, sektörün lider üreticilerinden Argesys Elektronik yepyeni bir downlight serisi ile tüketicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Modüler sistemle tasarlanan Alxsys Liva iç ve dış mekan aydınlatmalarına özel olarak, 24 farklı ürün seçeneğiyle görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Restoranlardan, otellere, AVM’lerden mağazalara hatta evlere kadar tüm mekanlarınızda, kusursuz bir estetiğin, mükemmel teknik donanım ve üstün kalite ile harmanlanmış haliyle tanışmaya hazır olun!

Alxsys Liva Kusursuz Tasarımıyla Mekanlarınıza Işık Katacak

Alxsys Liva 1 watt’tan 40 watt’a geniş güç aralığı ile mekanlarınıza ışık saçacak. Tam korumaya sahip kusursuz tasarımlı Alxsys Liva Serisi ürünler, darbe ve arızalara karşı son derece dirençli hale getirildi.

argesys-yeni-downlight-serisi-cikaracak (2)

Böylece kullanıcıların ürün onarım ve değişim masrafları neredeyse sıfırlanmış durumda.

Hem iç mekan aydınlatmalarında hem de dış mekan aydınlatmalarında kullanılabilen Alxsys Liva Serisi oldukça iddialı özelliklere sahip.

24 farklı ürün seçeneği ile zevkinize uygun olanı bulun ve uzun süreli kullanımın, tasarrufun ve mükemmel ışığın tadını çıkarın.

Alxsys Liva Serisinin gömlek ve gövde renkleri opsiyonel olarak satışa sunulacak. Tüm kelvin değerlerine sahip olacak seride istediğiniz ışık rengini belirtmeniz yeterli.

Serinin en çarpıcı özelliklerinden biri de montaj kolaylığı olacak. Hiç zorlanmadan ve kolayca montajlayabileceğiniz Alxsys Liva Serisi ile çalışmak da çok zevkli.

Argesys mühendisleri tarafından özenli ve her detayı düşünülerek tamamlanan Ar-Ge çalışmalarının ardından, kalıplar hazırlandı.

İlk prototiplerin test süreci ve alınan harika sonuçlar, Alxsys Liva’nın sektörde yaşatacağı heyecana işaret ediyor. Önümüzdeki haftalarda satışta olması planlanan Alxsys Liva Serisi için, sektör profesyonellerinden bireysel kullanıcılara kadar geniş bir kitle gelişmeleri yakından takip ediyor.

“Doğru ışık hayata renk verir!” ilkesi ile Ar-Ge tabanlı olarak üretime başlayan Argesys Elektronik, yenilenen yapısıyla her zaman öne çıkmayı başardı.

Alxsys Liva’nın yaratıcısı olan Argesys Elektronik, daha önce de ürettiği Alxsys Borak, Alxsys Methan, Alxsys Tina gibi daha birçok ürüne imza atmıştı.

Kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam eden Argesys, Alxsys Liva Serisi ile ilgili tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine süratle devam ediyor.