argesys-elektronik-petroleum-istanbul-2023-fuarina-katildi-1

Argesys Elektronik, Türkiye’de LED’li aydınlatma ürünlerinin gelişmesi, reklam sektörüne yönelik aydınlatma sistemlerinin üretimi ve akaryakıt sektöründe kullanılan aydınlatma temelli göstergelerin üretiminde büyük rol oynayan Argesys Elektronik Petroleum Istanbul Fuarı’na katıldı.

LED aydınlatma ürünlerinin üretimi ve çeşitlendirilmesinde hem yurt içi hem de yurt dışı başarılar yakalayan Argesys Elektronik; 16-18 Mart 2023 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Petroleum Istanbul Fuarı’na katıldı.

Argesys Elektronik, Türkiye’de televizyon programları ve reklam sektörü için LED aydınlatma üretimi yaparak bir ilke imza atan kurumsal köklerinden aldığı güçle yenilikçi yaklaşımlar ortaya koymaya devam ediyor.

argesys-elektronik-led-aydınlatma-urunlerinin-uretilmesinde-ve-cesitlendirilmesinde-yurtici-ve-yurtdisi-basarilarini-yakaladi-1

Akaryakıt sektöründe 2009 yılından beri kullanılan LED ve dijital fiyat göstergelerinin üretimini gerçekleştiren Argesys Elektronik, bu göstergeleri hem Türkiye’de hem de Dünya’nın 32 farklı ülkesinde akaryakıt istasyonlarının kullanımına sunmaya devam ediyor.

Dünyanın birçok lokasyonunda akaryakıt istasyonlarının en önemli gereksinimini karşılayan Argesys Elektronik, 16-18 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Petroleum Istanbul Fuarı’na da paydaşları ile çeşitli fikir alışverişleri yapmak üzere katıldı.

Petroleum Istanbul 2023’e sektördeki ana kurumsal firmalar ve son kullanıcılar ile görüşmek üzere katılan Argesys Elektronik, fuar boyunca yeni ürünlerini sergiledi ve tüketici kitlesinin varsa beğeni, öneri ve şikayetlerini birebir dinlemek üzere güçlü iletişimler kurdu.

Fuarda kısa bir demeç veren Argesys Elektronik Proje ve Satış Müdürü Zafer Alp Bektaş; 2022 yılını ticari olarak olumsuz etkilenmeseler de ülkemizde ve dünyada meydana gelen sağlık problemleri yüzünden “zor bir yıl” olarak adlandırdıklarını belirtti ve 2023 yılında ticari öngörülerinin %30 büyüme hedefini gerçekleştirecekleri yönünde olduğunu aktardı.

“Doğru ışık hayata renk verir!” ilkesi ile Mayıs 2017 tarihinde kurulan ve Ar-Ge odaklı bir aydınlatma üreticisi olan Argesys Elektronik toplam 4.500 m2 kapalı alanda elektrik ve aydınlatma sektörleri için ürün geliştirme ve üretim çalışmalarını sürdürüyor.

Sektörde birçok gelişmenin öncülüğünü yapan Argesys Elektronik, Türkiye başta olmak üzere Rusya, Almanya, İsviçre, Romanya, ABD, Cezayir ve Tunus  gibi 32 ülke için elektronik ve aydınlatma tasarımı ve üretimi gerçekleştirerek tüm Dünya’da ismini ve kalitesini duyurmaya devam ediyor.