alves-kablo-middle-east-energy-dubai-fuarinda-yerini-aldi

Alves Kablo, 7-9 Mart 2023 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenen Middle East Energy 2023 Fuarı’na katıldı.

Enerji sektörünün dünya çapında en prestijli organizasyonlarından bir tanesi olan Middle East Energy’e özel bir stant tasarımıyla katılan Alves Kablo, fuarda ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Bu yıl 48’incisi düzenlenen fuara Türkiye’den 94 firma katılım gösterirken, etkinliğin en dikkat çeken noktalarından biri olan Alves Kablo standı ziyaretçi akınına uğradı. Alves Kablo ekibi katılımcılara ve ziyaretçilere ürettiği ürün grupları hakkında bilgi vererek, sektör profesyonelleriyle bire bir görüşmeler gerçekleştirdi.

alves-kablo-ekibi-katilimcilara-ve-ziyaretcilere-urettigi-urun-gruplari-hakkinda-bilgi-verdi

Alves Kablo’ya gösterilen ilgiden memnun olduklarını dile getiren Alves Kablo Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Hikmet Alabıcak;

“Middle East Energy Fuarı elektrik, elektronik ve enerji sektörlerinde Orta Doğu ve Körfez Bölgesi’nin en önemli ticaret etkinliklerinden biri olması bakımından çok önemli. 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan global bir marka olarak ülkemizi gururla temsil ettik.

alves-kablo-middle-east-energy-fuarinda-yogun-ilgi-gordu

Sektörümüzün önde gelen firmaları ile bir araya gelerek yeni yatırımlarımızı ve ürün portföyümüzü tanıttık” değerlendirmesinde bulundu.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.