alves-kablo-3d-standi

Türkiye’de kablo imalat sektörünün en genç firmalarından, yerli ve milli sermayesi ile dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Alves Kablo, ürünlerini ve yeni projelerini sektörün en önemli fuarlarında tanıtmaya devam ediyor.

Türkiye’de kablo imalat sektörünün en genç firmalarından, yerli ve milli sermayesi ile dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Alves Kablo, ürünlerini ve yeni projelerini sektörün en önemli fuarlarında tanıtmaya devam ediyor.

alves-kablo-middle-east-energy-dubai-fuarina-katilacak

Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyüme göstererek dünyanın 30’dan fazla ülkesine ihracat yapan Alves, 7-9 Mart 2022 tarihleri arasında bu yıl 47’ncisi düzenlenecek olan Middle East Energy Dubai fuarı’na katılacak.

BAE Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde, dünyanın her yerinden 800’den fazla katılımcıyla gerçekleşecek olan Middle East Energy Dubai, yalnızca Orta Doğu’nun değil, Avrupa ve Asya’nın önde gelen enerji firmalarını ağırlıyor.

45 yılı aşkın bir geçmişe sahip, enerji endüstrisindeki en itibarlı ve köklü organizasyonlardan biri olan fuar bu yıl; Akıllı Çözümler, Yenilenebilir ve Temiz Enerji, Kritik ve Yedek Güç, Elektrik İletimi ve Dağıtımı, Enerji Tüketimi ve Yönetimi adı altında 5 ana ürün sektörüne odaklanacak.

alves-kablo-stand-ust-gorunum

Kurulduğu günden bu yana ürün kalitesi ve çözümleriyle, yerel ve global sektörde etkisini hızla artıran Alves Kablo, kusursuz kullanıcı deneyimi sunan inovatif ürünlerini Middle East Energy Dubai’de enerji sektörü profesyonelleri ve ziyaretçiler ile buluşturacak. Ayrıca Alves Kablo’nun detaylı bir Ar-Ge çalışması sonucunda üretime geçtiği, yeşil enerji konusundaki yeni yatırımı solar kablolar da fuarda tanıtılacak.

Fuar kapsamında Alves Kablo, uluslararası ölçekte marka bilinirliği kazanmayı, ülke sınırları dışında yeni ilişkiler ve ticari ortaklıklar edinmeyi, enerji sektörünün önde gelen firmaları ile bir araya gelerek etkinliğini artırmayı ve yeni pazarlarda iş yapma fırsatı elde etmeyi planlıyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.