akilli-bina-teknolojileri-fuarina-katilan-alves-kabloya-yogun-ilgi

Geleceğin evlerinde kullanılan teknolojilerin görücüye çıktığı, Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı A-TECH, 18-21 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.

alves-kablo-ankara

Profesyonellerin buluştuğu organizasyonda, kablo sektörünün önde gelen firmalarından Alves Kablo‘nun standı yoğun ilgi gördü.

alves-kablo-atech-istanbul

Bu sene dördüncüsü düzenlenen, sektörünün dünya genelinde tanınan ve lider firmalarının katılım gösterdiği A-TECH Fuarı’nda yer alan Alves Kablo standı çok sayıda ziyaretçiyle dolup taştı. Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Âlâ’da Alves’i ziyaret eden isimler arasındaydı.

alves-kablo-deniz-karamercan

Fuarda ürün portföyünü, yeniliklerini ve projelerini tanıtan Alves Kablo, hem özel sektör hem de kamu kurumlarının temsilcileriyle bilgi alışverşinde bulunarak iş bağlantıları gerçekleştirdi.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.