NOVSEN Elektrik Elektronik Ticaret A.Ş. olarak başlıca faaliyet alanımız; kaliteden ödün vermeyen uluslararası markaların satış, satış sonrası servis ve teknik desteğini sağlarken, 10 yılı aşkın bir süredir sektörde kendini kanıtlamış kilit personelimiz ile iş ortaklarımıza mühendislik çözümleri sağlamaktır.

Sanayileşmenin ve çağa ayak uydurmanın bir zorunluluğu olarak enerjiye ve buna bağlı olarak enerji üretim, iletim ve dağıtım sistemlerine duyulan talebin artması, bu sistemlerin emniyetli bir şekilde çalışmalarını sağlayacak uluslararası standardizasyonu sağlanmış teknik ürünlere duyulan ihtiyacı günbegün arttırmaktadır.

Bu kapsamda oluşan sektör ihtiyaçlarına yönelik, uluslararası beş markamız ile iş ortaklarımıza hızlı, rekabetçi ve yenilikçi çözümler sunmayı hedef edinerek, satışı ve satış sonrası desteğini yaptığımız ürünlerde ve ilgili sektörlerde uzman olmayı amaç edindik.

Neden Novsen ?

Biz NOVSEN ailesi olarak asıl gücümüzün, bilgi teknolojilerini doğru kullanan ve yenilikleri yakından takip eden bir ekibin disiplinli çalışma ruhundan geldiğine inanmaktayız. İş ortaklarımıza sunduğumuz kaliteli hizmet ve teknik destek sayesinde tercih edilen güçlü bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

Novsen Elektrik Elektronik Metehan Kaplan ile Röportaj

Teknolojik gelişmelerin, uluslararası standartların ve özellikle müşteri ihtiyaçlarının bizim için ön planda tutulmasının bir sonucu olarak satış hizmetinin yanı sıra mühendislik çözümlerinin öne çıktığı kuruluşumuz, hizmet standardı ve yenilikçi anlayışı ile ülke çapında bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

En kısa zamanda yollarımızın kesişmesi dileğiyle,

Saygılar,
Yönetim Kurulu Başkanı
Metehan KAPLAN