Türkiye Milyonerler Kulübü yayıncılık hissedarı Aydın Cengiz ORMANCI, hisse bedeli karşılığında Milyonerler Kulübü haklarını devredeceğini açıkladı.

Tuna-Guzelyurt---Abdullah-Kocoglu---01

Tüm hakları Koçoğlu Danışmanlık ve Tuna Medya Şirketler Grubu üzerinde bulunan kulüp, 2012 yılından buyana gelir talep etmeksizin barter sistemine odaklı isim kiralama üzerinden yurt içi ve yurt dışında çeşitli faaliyetler gerçekleştiriyor.

Milyonerler Kulübü, 2019 yılı itibariyle yayıncılık alanında da faaliyet göstermeye başladı ve 1 Şubat’ta ilk sayısını yayınladı.

milyonerler-kulubunde-anlasmali-ihrac-2

Kulüp organizasyon departmanı ve kulübe bağlı yayınlar, Tuna Güzelyurt imtiyazında derginin Genel Yayın Müdürü Ticari Danışman Abdullah Koçoğlu, etkinlik ve organizasyon hakları imtiyaz ortağı Semih Sincar ile Haber Müdürü Tacettin Aktaş gibi profesyonel isimlerle devam edecek.

Güzelyurt ve Koçoğlu, birlikte yaptığı açıklamada, “Değerli ortağımız ve dostumuz Aydın Cengiz Ormancı, işleri sebebiyle Milyonerler Kulübü’ne yeterince yoğunlaşamıyor. Yurt dışı ile çalışmalarının fazlalaşması üzerine yine kendi rızası ile ayrılık kararı aldık.

Teklif eden taraf biz olduk, sağ olsun o da bizi kırmadı. Hissesine düşen payı devredip kendisiyle el sıkışarak Nisan ayı içinde ortaklığımızı sonlandıracağız.” dedi.