gemtanin-gelistirdigi-winpoint-ses-sistemine-icdda-ankarada-yogun-ilgi

Güç elektroniği, uçak ikaz sistemleri ve kişisel ses sistemleri alanlarında faaliyet gösteren ve geliştirdiği teknolojiler ile her zaman ilkleri başaran Gemta, 17 Nisan’da Ankara’da düzenlenen ICDDA  (6. Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri) organizasyonunda, Winpoint doğrusal ses sistemini tanıttı.

Winpoint Ses Sistemi Tanıtım Videosu

gemta-elektronik-icdda-ankarada-winpoint-ses-sistemini-tanitti

Aralarında Aselsan, Havelsan, Roketsan, MKE, FNSS ve TEİ gibi Türkiye’nin en önemli üreticilerinin yer aldığı ve askeri/sivil alanlarda savunma, havacılık ve uzay sektörlerinde faaliyet gösteren ana sanayi ve KOBİ firmalarının yer aldığı etkinlikte, Gemta’nın geliştirdiği ve sıra dışı özellikleriyle haberleşmede teknolojinin sınırlarını zorlayan Winpoint, ziyaretçi ve katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

sesinizi-kisisellestiren-devrim-winpoint

Markayı temsilen organizasyonda görev alan Gemta A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mumcu ve Ar-Ge Müdürü Emre Erdem, Winpoint tanıtımının yapıldığı etkinlik boyunca, yurt içi ziyaretçilerle beraber Romanya, Makedonya, ABD, İtalya, Bangladeş, Avustralya, Pakistan ve Tanzanya gibi çeşitli ülkelerden birçok ziyaretçiyi ağırladı.

Winpoint: Sesinizi Kişiselleştiren Devrim!       

“Kişiselleştirilmiş Sesiniz” sloganıyla tüketiciyle buluşan Winpoint; sesi sadece istediğiniz hedefe, dar bir açıda gönderebilen yeni nesil bir hoparlör sistemi teknolojisidir. Böylece Winpoint ile haberleşmede, herkesin duymasını istemediğiniz sesi, kalabalık ortamlarda bile yalnızca belirlediğiniz hedefe yönlendirmeniz mümkün.

Winpoint hoparlör; bluetooth bağlantısı, USB ve SD kart girişleri, hedef lazeri özelliği, kullanıcı dostu uzaktan kumanda ve AUX girişi gibi özellikleriyle ses deneyimini kişiye özel hale getiriyor.

winpoint-icin-hedef-pazar-dunya

Winpoint yeni nesil hoparlör hastaneler, müzeler, AVM’ler, fuarlar, galeri ve sergilerde işlevsel olarak kullanılıyor ve yakın zamanda savunma sanayii ürünlerine entegre edilerek farklı amaçlarla kullanımının yaygınlaşacağı öngörülüyor.

Gemta Winpoint İçin Hedef Pazar: Tüm Dünya!

Gemta, “Hedef Pazar, DÜNYA!” yaklaşımıyla sektörel bilgi, birikim ve büyüme performansını, başta Türkiye olmak üzere tüm dünya insanlarının faydası için kullanmayı amaçlıyor.

Bu vizyonla, ulusal ve global pazar payını artırmayı üzere aksiyon alan Gemta, kurumsal sorumluluk bilinciyle küresel organizasyon hedefine doğru sağlam adımlarla ilerliyor.