altas-jenerator-haber-gorseli

1988 yılından beri jeneratör sektöründe faaliyet gösteren Altaş Jeneratör, son bir yılda rekor bir büyümeye imza attı. Bugün dünya genelinde 35 ülkeye ihracat yapan firma, devler ligine girerken bu dönüşüm yolculuğunda kendisini de baştan aşağı yenilemeye devam ediyor.

Bu yeni dönemde, “Run for more” vizyonuyla hareket eden Altaş Jeneratör’ün, marka kimliği, web sitesi ve logosu da markanın dinamizmini ve tutkuyla daha fazlası için çalışma azmini yansıtacak şekilde yeniden tasarlandı.

Son bir yıldır yaptığı atılımlarla global anlamda hızlı bir büyüme ivmesi yakalayan Altaş Jeneratör, yaşadığı hızlı dönüşümü yenilenen kurumsal yüzüyle de destekliyor.

2018 yılında, ürün ve hizmet çeşitliliğinden müşteri deneyimini iyileştirme yönünde atılan adımlara, yeni ihracat noktalarına kadar birçok yeniliği 2018 yılında hayata geçiren Altaş Jeneratör, yenilenen marka kimliği ile de daha fazlasını sunma azmini ve kararlılığını yansıtıyor.

Web sitesi, logosu ve marka kimliği ile 360 derece değişim yaşayan Altaş Jeneratör, hala gelişmekte olan yapısı ile bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor.

Altaş Jenaratör’ün yenilenen logosunda, şirket adının ilk harfi olan “A” harfinin etrafında dönüş yapan ve bu dönüş ile enerji dönüşümünü, yeniliği ve gelişimi temsil eden bir ok bulunuyor. Bu okun harf ile bütünleşik bir yapıda ve kesintisiz olması ise kesintisiz enerjiyi ifade ediyor.

Markanın bu dönüşüm dönemindeki vizyonuna yönelik geliştirilen ‘‘Run for more’’ söylemi ise, Altaş Jeneratör’ün değişen ve dijitalleşen dünya koşullarında müşterilerinin beklentilerinin ötesine geçerek proaktif bir yaklaşımla daha fazlasına ulaşma arzusunu, artan heyecanı ve tutkusuyla daha fazlası için çalışma azmini yansıtıyor.

Altaş bu sloganla ayrıca katma değer yaratabilmek adına tüm insanlığa inovatif bir anlayışla daha fazlası için birlikte yol alma çağrısı yapıyor.

Ekonominin Atar Damarı Kesintisiz Enerji ve Daha Fazlası İçin Değişen ve dijitalleşen dünya koşullarında enerji kesintisi, şirket faaliyetlerine ve ülke ekonomisine büyük bir darbe oluştururken özellikle sağlık, finans, telekomünikasyon, gıda gibi sektörlerde enerjinin sürekliliği daha da önemli hale geliyor.

Kesintisiz enerji ve kesintisiz üretimi, ekonominin atar damarları olarak gören Altaş Jeneratör, 35 farklı ülkede 76 farklı firma ile Balkanlar, Ortadoğu, Rusya, Avrupa, Afrika, Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere dünya genelinde birçok pazara kesintisiz enerji ulaştırıyor.

Altaş Jeneratör, üretimin ve yaşam konforunun devamını sağlamak amacıyla daima daha fazlası için çalışıyor. Yenilenen vizyonu ve yeni kimliğiyle hali hazırda jeneratör sektörüne yeni bir soluk getiren marka, sektörü dönüştürecek atılımlara hazırlanıyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.