winpoint-kisisel-ses-sistemi-lansman-toplu-gorsel

Gemta A.Ş. grup şirketlerinden Gemtasonic, yeni nesil hoparlör teknolojisi Winpoint®’in tanıtımı, 15 Kasım Cuma günü İstanbul Wish More Hotelde yapıldı. Hoparlör kavramında köklü değişikliklere yol açan bu teknoloji ile tüm sesler artık çok daha kişiye özel oluyor.

Gemtasonic, yeni ürünü Winpoint® kişisel ses sistemini piyasaya sundu.

15 Kasım 2019 tarihinde İstanbul Wish More Hotel’de tanıtımı gerçekleştirilen Gemtasonic ailesinin yeni ürünü Winpoint® yalnızca sizin duyabileceğiniz bir hoparlör.

winpoint-kisisel-ses-sistemi

Hoparlör kavramında köklü değişiklere yol açan Winpoint® teknolojisi ile tüm sesler artık çok daha kişiye özel.

İlk kez görücüye çıkan ve büyük ilgi gören Winpoint® gerek teknik özellikleriyle gerekse kullanım alanlarının geniş sektörlere hizmet edecek olmasıyla ilgiyle takip edilmekte.

Lansmanda açılış konuşması yapan Gemta A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı H. Erdal GÜREL, “Winpoint® ürünümüze gösterdikleri ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür ediyorum.

gemta-yonetim-kurulu-baskani-halis-erdal-gurel

“Yerli tasarım ve üretim Winpoint®, kişisel ses sistemi, sesi sadece istenilen hedefe, dar bir açıda gönderebilen “Yeni Nesil” bir hoparlör teknolojisidir.

Standart hoparlörler sesi oldukça geniş bir açıyla bulundukları ortama yayarken, Winpoint® bunun tam aksine sesi dar bir sütün boyunca işaretlenen hedefe göndermektedir.

Winpoint®’ ten yayılan ses dalgası havada dar bir koridor oluşturarak ilerler ve bu ses bilgisi etrafa yayılmadan hedefe ulaşır. Böylece gürültü kirliliği oluşturmadan hedefinizi, kalabalıklar arasında izole edebilir, sesin etkisi altına alabilirsiniz.” şeklinde konuştu.

Kolay Montaj ve Kullanım

Winpoint® kişisel ses sistemi, farklı ses girişleri ile kullanıcıya geniş bir ses dosyası oynatma seçeneği sunmaktadır. USB bellek ve MicroSD kart girişleri ile çok sayıda mp3 ve WAV formatındaki ses dosyasını kolayca oynatabilirsiniz.

Dilerseniz Bluetooth ile akıllı telefon, tablet ve bilgisayarınızdaki ses içeriklerinizi kablosuz olarak aktarabilirsiniz. Aux girişi ile tüm ses kaynaklarından özelleştirdiğiniz ses içeriklerinizi oynatabilirsiniz.

gemta-kisisel-ses-sistemi-ahmet-mumcu

Teknoloji Devrimi

Winpoint® kişisel ses sistemi, günlük hayatın birçok alanında gürültü kirliliği oluşturmadan müzik dinleme, tanıtım, reklam, duyuru, anons ve ikaz yapma gibi konularda kişiye özel etkileyici ses içerikleri sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

Günlük hayatın birçok alanlarında rahatlıkla kullanılabileceği gibi uygulama alanlarının sınırı hayal gücünüzle sınırlıdır.

Lansman sonunda katılımcılar ürün hakkında daha detaylı teknik bilgiyi soru cevap bölümünde öğrenme fırsatı bulurken, katılımcılar arasında yapılan çekilişle şanslı beş kişiye Winpoint® cihazı hediye edildi.