sektorum-elektrik-aydinlatma-dergisi-nursah-sunay-makale

Bu sanırım gururlu, mutlu ve belki biraz da duygulu bir teşekkür yazısı olacak..

2010 yılında Sektörüm Elektrik Aydınlatma Dergisi’nin ilk sayısına hazırladığımız günleri tekrar yaşıyor gibiyim.. Şimdi yine aynı heyecan, aynı enerji, aynı sevinç.. Sizinle dopdolu 99 sayıyı geride bıraktık..

Bugün bu yazıyı kaleme alırken, takdirinizin, dostluğunuzun ve kadirşinaslığınızın her türlü kazanımın üzerinde olduğunu hissediyor; doğru olmanın ve doğru kalmanın, emeğin, gayretin, ayrıntılardaki özenin, yenilenmenin, inancın ve motivasyonun başarıya yürümek için yeterli olduğunu deneyimliyorum.

Yanınızda ve daima  ileri  yürüdük..

Hikayemizin  başladığı gün sınırlı bir gücü olan küçük bir yayın kuruluşuyken, bugün; 20 uluslararası, toplamda 40 fuarda dağıtımı yapılan, ülke genelindeki sektör paydaşlarına ulaşan uluslararası bir dergi olmayı sizinle başardık.

Turkcell Dergilik, Bundle, Google News, Google Play Gazetelik, Google Dergilik, Issuu, Callemeo, Yumpu gibi dijital platformlarda dijital yayın da yaparak, arama motorlarının haber sitesi olarak arşivlediği www.sektorumdergisi.com portalının gücüyle 10.000’lerce okura ulaştık.

Tüm bunları yaparken “İLK” olma başarısının yaşattığı gururu sizinle kazandık.

İşimizi iyi yapmayı sizlerden öğrendik, uyguladık..

Takdir ettiğinizde “neleri hedeflediğinizi”, eleştirdiğinizde “neleri, ne için istemediğinizi” düşünerek ilerledik. Bazen ilan sayfanızı tasarladık, bazen kocaman kataloglarınızı keyifle hazırladık.

Teşekkürler..

Yaşadığım bu gurura mimarlık eden, başta dijital medya direktörü’müz ve sevgili eşim Serdar Sunay olmak üzere yayın kurulumuza, yazılarıyla dergimize kalite sunan değerli akademisyen ve uzman dostlarımıza, teknik ekibime, grafik servisime, matbaama, hukuk ve müşavirlik hizmetlerimizi yürüten takım arkadaşlarıma, proje ortaklığı yaptığımız firmalarımıza ve bizi diri tutan tüm okurlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum..

Bundan sonra da, nice başarılı işlere birlikte imza atacağımıza olan inancımla, hepinizi selamlıyor, sevgilerimi sunuyorum..

Signify Ahmet Soylu Sektörüm Dergisi 100. Sayı

Yurdem Göğüş / Pelsan Aydınlatma

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=licRDetOcHU

Merve Gürhan / Sigma Elektrik

Sigma Elektrik Merve Gürhan Sektörüm Dergisi 100. Sayı

Zafer Obuz / OPAŞ Şalter

Opaş Paket Şalter Zafer Obuz Sektörüm Dergisi 100. Sayı

Saygun Karaca /Ekon Kondansatör

Ekon Kondansatör Saygun Karaca Sektörüm Dergisi 100. Sayı

Ramazan Çiçek / Almera Elektrik

Almera Elektrik Ramazan Çiçek Sektörüm Dergisi 100. Sayı

Hakan TAN / ELBİ Elektrik

Hakan TAN Sektörüm Dergisi 100. Sayı

Savaş Konca / Konca Müşavirlik

Konca Müşavirlik Savaş Konca Sektörüm Dergisi 100. Sayı

Mehmet Enes Beşer / Sosyolog

BOSAR Başkanı, BAAM Direktörü Sosyolog Mehmet Enes Beşer

Varsan Varyak / Oğuzhan Arslan

Nurhan Çetinkaya / ASL Metal

Asil Aydınlatma Nurhan Çetinkaya Sektörüm Dergisi 100. Sayı

Yılmaz Caymaz / OPAŞ Elektrik

Opaş Pako Şalter Yılmaz Caymaz Sektörüm Dergisi 100. Sayı

Kadir ALTAY / Sektörüm Derg

Kadir Altay Sektörüm Dergisi 100. Sayı

Nurşah SUNAY
1983 İstanbul doğumlu olan Nurşah Sunay aslen Of’ludur ? Elektrik Aydınlatma sektöründe reklam satışı, marka danışmanlığı, sektörel fuar hizmetlerine kadar olan tüm Satış-Pazarlama birikimini, 2010 yılında kurduğu Sektörüm Elektrik Aydınlatma Dijital Dergisi’ne taşıyarak sektöre önemli katkı sunan bir medya organı oluşturmuştur. Farklı disiplinlerde bilgi edinmeyi kişisel ilgi alanı olarak benimsemiş; Ekonomi alanında Sermaye Piyasası ve Menkul Kıymetler Borsası, Dinler Tarihi alanında İlahiyat ve Gazetecilik alanında Yeni Medya lisans ve ön lisans eğitimlerini tamamlamıştır. Evli ve 4 çocuk annesi olan Nurşah Sunay, tüm mesleki faaliyetlerini, Sektörüm Dergisi’nin Dijital Medya Direktörlüğünü de üstlenen eşi Serdar Sunay ile birlikte yönetmektedir.