elektrikli-arac-sarj-istasyonlari

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman Legrand Grup, 2012 yılından itibaren Fransa’daki fabrikasında üretimini gerçekleştirdiği ve globalde yüksek bir pazar payına sahip olduğu Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarını 2019 yılında Türkiye pazarında satışa sunuyor.

elektrikli-arac-sarj-istasyonlari-gorsel-2

Konutlar, alışveriş merkezleri, ofisler başta olmak üzere birçok alanda tercih edilen elektrikli araç şarj istasyonları Green’up teknolojisi, plastik veya metal istasyon opsiyonları ile geniş ürün seçeneği, kullanıcı dostu ve kolay kullanım avantajı sunuyor.

Geliştirdiği teknolojiler ile bu kez de hızla yayılan elektrikli araç sektörüne teknolojik ve yenilikçi çözümler sunan Legrand, Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarını 2019 yılında Türkiye pazarında satışa sunmaya hazırlanıyor.

elektrikli-arac-sarj-istasyonlari-5

Aracınızın şarjını telefonunuzdan yönetin

Legrand Eliot programının bir parçası olan elektrikli araç şarj istasyonları konut uygulamalarında dahili bluetooth bağlantısı ile akıllı telefonlara yüklenebilen uygulama ile lokal bir noktadan istasyona erişim imkanı sağlıyor.

Ticari bina uygulamalarında ise RFID kartla istasyon kullanımı ve uzaktan izleme altyapısına uygun istasyonlar esnek çözüm sağlıyor.