ateck-fuari-2019-nursah-bersah-sunay-gorseli

Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı (A-Tech 2019) Bayındırlık ve İmar Eski Bakanı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Mustafa Demir, TBMM İdari Amiri sayın Hasan Turan, İstanbul Milletvekili, Çevre Komisyon Başkanı sayın Erol Kaya, Gümrük ve Tekel Eski Başkanı sayın Eyüp Aşık, Ankara Ticaret Odası Başkanı sayın Gürsel Baran, OSTİM Başkan Vekili sayın Sıtkı Öztuna, TEİAŞ Genel Müdürü sayın Orhan Kaldırım ve TETESFED Başkanı sayın Osman Yeşilyurt, TOKİ, Emlak Konut Yöneticileri ve devlet kademelerinin ilgili birimlerinin de katılımı ile 21 Kasım 2019 Perşembe günü kapılarını açtı.

Kamu Kurumlarından Ziyaretçi Akını

Özellikle yerli üreticilerin katılım sağladığı A-Tech Fuarı öncelikli olarak kamu ve özel sektörü bir araya getirmeyi hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda organize edilen fuar; T.C. Ticaret Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ, Emlak Konut, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Elektrik Mühendisleri Odası ve TETESFED gibi kurumların yanı sıra üniversiteler, meslek liseleri ve mesleki yeterlilik kurumlarının da desteği ve katılımıyla gerçekleşti.

Ana konsepti; devlet kurumlarının onay makamı ve satınalmada görevli yetkililerini üreticilerle buluşturmak olan A-Tech Fuarı, 2019 misyonunu başarıyla tamamladı.

Ayrıca TETESFED öncülüğünde Türkiye’nin birçok ilinden gelen elektrik teknisyenleri de fuarı gezerek ürünleri ineceledi.

Son Teknoloji Ürünler Sergilendi

Yerli birçok üreticinin, kamu kurumu çalışanları ile birebir görüşebildikleri ve son teknoloji ürünlerini yüzyüze tanıtabildikleri A-Tech Fuarı’nda aynı zamada ziyaretçiler uygulamalı olarak birçok yeni teknoloji hakkında bilgi aldılar.

Sektörüm Dergisi’de Atech Fuarındaydı

Aydınlatmadan kabloya, jeneratörden şalt malzemelerine, akıllı sistemlerden anahtar prize kadar akıllı bina, otomasyon ve elektrik sektörüne yönelik son teknoloji ürünlerin sergilendiği A-Tech 2019 Fuarını destekleyen, yazılı medya kuruluşumuz Sektörüm Dergisi adına Genel Yayın Yönetmeni Nurşah Sunay da alanda temaslarıını tamamladı.

Başarılı bir organizasyonu geride bırakan A-tech fuarı, önümüzdeki yıl da hız kesmeden çalışmalarına ve ekonomiye katkı sunmaya devam edecek.