NOOR tam bir güvenlik sağlayarak heryeri sterilize eder, ürün çeşitlerimiz işten eve, okula kadar geniş bir uygulama yelpazesine uyum sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir ve normal günlük aktivitelerin güvenli bir şekilde devam etmesini sağlar.

Bireysel ihtiyaçları baz alarak hem uygulama alanları (ev, ofis, mağazalar, spor, küçük nesneler, geniş yüzeyler), etkililik ve tasarım, mükemmel bir şekilde özelleştirilmiş nihai ürünü planlama ve yaratma açısından en iyi özel çözümü yaratmak için müşteri ile yan yana çalışıyoruz.

Hem bilimsel hem de endüstriyel alanlardaki deneyimimiz ve uzmanlığımız aynı zamanda en iyi çözümü seçmede müşterilere eşlik eder, virüsleri ve bakterileri öldürmede maksimum etkinliği ve her insan için tam güvenliği sağlar.

Her bir projeyi danışmanlar, teknisyenler, biyologlar, doktorlar ve tasarımcılardan oluşan uzman ekibimiz takip ediyor.

ÇÖZÜMLERİMİZ

NOOR her yerde ve tam bir güvenlik içinde dezenfekte ediyor, ürün çeşitliliğimiz işten eve, okula kadar çok çeşitli uygulamalara uyum sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir ve normal günlük aktivitelere güvenli bir dönüş sağlar.

Hem uygulama alanları (ev, ofis, mağazalar, spor, küçük nesneler, büyük yüzeyler), etkinlik ve tasarım açısından en iyi özel çözümü oluşturmak için müşteri ile yan yana çalışıyoruz, mükemmel özelleştirilmiş nihai ürünü planlama ve oluşturma bireysel ihtiyaçlar üzerine.

Hem bilimsel hem de endüstriyel alanlardaki deneyimimiz ve uzmanlığımız, virüsleri ve bakterileri öldürmede maksimum etkinliği ve her insan için tam güvenliği sağlayarak en iyi çözümü seçme konusunda müşterilerimize eşlik etmemize de olanak tanır.

Her bir proje uzman ekibimiz tarafından takip edilmektedir: danışmanlar, teknisyenler, biyologlar, doktorlar, tasarımcılar.

STERİL TÜP

En çok satan lambamız olan Steril Tüp, ortamları yalnızca birkaç dakika içinde sterilize edebilir. En yaygın uygulama alanlarından biri toplantı odaları veya ofislerdir : çağdaş ve minimalist tasarımı sayesinde her türlü ortama uyum sağlar. Lambayı bir odanın ortasına veya daha geniş yüzeylere sahip ofislerde farklı noktalara birkaç lamba yerleştirerek, UVC radyasyonunun etkisi sayesinde ortamları birkaç dakika içinde güvenli ve sanitize etmek mümkündür: ortak alanların bakteri ve virüs yükünü azaltmak, böylece ortak çalışanlar, müşteriler veya tedarikçiler için güvenli hale getirmek için iki toplantı veya öğle yemeği arasındaki süreden yararlanmak için yeterli olacaktır . Steril Tüp, çok yönlülüğü sayesinde evde kullanıma da uygundur.

Geniş alanların dezenfekte edilmesi

Noor, halka açık ortamların sanitasyonu konusunda çeşitli müşteriler için çeşitli özel çözümler geliştirmiştir .

UVC ışınlarına sahip Noor teknolojisi ile birleştirilen tesislerin havalandırma sistemleri , insanlar üzerinde herhangi bir yan etki yaratmadan, ortamlarda mevcut olan bakteri ve viral yükün her zaman optimum düzeyde azaltılmasını sağlar.

VIDEO 2020 10 20 11 47 00 4

Uygulama alanları :

 • okullar

 • hastaneler

 • RSA

 • kamu daireleri

 • kamu idareleri

 • otel, kulüp ve rezidans

 • Spor salonları

 • istasyonlar ve havaalanları

 • bankalar

 • mağazalar ve alışveriş merkezi

 • spor kulüpleri

VIDEO 2020 10 20 11 47 00 2

VIDEO 2020 10 20 11 47 00 3

VIDEO 2020 10 20 11 47 00 5

İş yerleri ve halka açık yerler

Virüsler ve bakteriler, özellikle kış aylarında hava değişiminin daha zor olduğu ve standart havalandırma sistemlerinin doğru devridaimi garanti etmek için yeterli olmadığı ofisler, holler, asansörler gibi kapalı yerlerde çoğalır.

Yenilikçi sistemlerimiz sayesinde, UV-C ışınlarına sahip NOOR teknolojisi ile birleştirilen tesislerin havalandırma sistemleri , insanlarda yan etki yaratmadan, ortamlarda mevcut olan bakteri ve viral yükün her zaman optimum düzeyde azaltılmasını sağlar. .

VIDEO 2020 10 20 11 47 00 6

Bu sistemlerin uygulanması ve kullanılması, şirketlerin hem çalışanlara hem de müşterilere karşı güvenli bir şekilde çalışmasına olanak tanır: temiz teknolojiyle daha güvenli bir dünya.

ÖZEL FAN SİSTEMİ

NOOR, kapalı ortamların kutsallaştırılması bağlamında çeşitli müşteriler için çeşitli özel çözümler geliştirmiştir .

Basit bir düğme ile her odanın normal aydınlatması için de kullanılabilen cihazımız her türlü alanı dezenfekte edebilen bir ürün haline geliyor.

UVC ışınlarına sahip NOOR teknolojisi ile birleştirilen tesislerin havalandırma sistemleri , insanlar üzerinde herhangi bir yan etki yaratmadan, ortamlarda mevcut olan bakteri ve viral yükün her zaman optimum düzeyde azaltılmasını sağlar.

VIDEO 2020 10 20 11 47 00

spor-salonu-uvc-sterilazyon-makinesi

Spor

Halihazırda geliştirdiğimiz çözümler arasında  , yüzeylerde bulunan bakteri ve virüslerin %99,9’unu sadece 15 saniyede etkili ve kesin olarak öldürebilen toplar (futbol, ​​basketbol, ​​voleybol, tenis…) için dezenfektanlar bulunmaktadır. 

Toplar, özellikle spor aktiviteleri sırasında elden ele geçtiği, ter ve damlacık emisyonları ile temas ettiği
için virüs ve bakteri bulaştırma riski en yüksek olan nesnelerden bazılarıdır. Balonların UVC ışınlarıyla dezenfekte edilmesi, insanları tahriş edici maddeler kullanmadan tamamen güvenli bir şekilde kullanılmasını mümkün kılar .

Giyim

Giyim sektörüne yönelik çözümlerimiz , her bir giysi üzerinde mevcut olan mikrobiyal yükü azaltabilen, giysiyi müşteri tarafında olduğu kadar çalışan tarafında da denemeyi güvenli hale getiren bir ürün yelpazesini içerir. soyunma odalarının, girişin ve müşterinin mağaza içi deneyiminin her anının dezenfeksiyonu.

giyim-odasi-sterilizasyon

Kişisel nesneler

Noor, küçük ve orta büyüklükteki nesneleri UVC ışınlarıyla sterilize etmek için çeşitli kutu çözümleri sunar.

Kutularımız, ayakkabı, saat, gözlük, anahtar, maske gibi kişisel eşyalarda bulunan mikrop ve bakterilerin %99,9’una kadarını ortadan kaldırabilir ve sadece 15-20 saniyede etkili bir şekilde ortadan kaldırılabilir.

Her kutu, boyut ve tasarım açısından belirli müşteri isteklerine göre tasarlanabilir ve özelleştirilebilir.

uvc-ayakkabilik-sterilizasyon

Steril ayakkabılar – Dezenfektan mat

Dezenfektan paspas, mikrop ve bakterilerin ayakkabı tabanından bile uzaklaştırılmasının gerekli olduğu tüm alanlar için en uygun çözümdür: hastane ortamları (ameliyathaneler, diş muayenehaneleri) veya steril ortamlara erişimin azami dikkat gerektirdiği endüstriyel ortamlar . .

Steril ayakkabılar aynı zamanda, potansiyel olarak enfekte olmuş kişilerin akını tarafından verilen bakteri ve viral yükün daha yüksek olduğu eczaneler ve tıbbi ofisler için mükemmel bir müttefiktir.

VIDEO 2020 07 16 18 12 05

Ürün adı steril format
Lamba türü 264 mil
Lamba ömrü 10.000 saat
Uygulamalar Ayakkabı tabanı
Başvuru süresi 10 saniye
Voltaj 220W
Cihazın kullanım alanı Dahili ve harici
Malzeme Alüminyum
Ağırlık 10 kg
Boyutlar 500 mm x 500 mm x 50 mm

ayakkabi-sterilizasyon-uvc

ADRES

NOOR TEKNOLOJI Ltd

Trump Tower Floor 30th
IKuştepe, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12,
34381 Şişli/İstanbul

Tax number: 6311417620
Tel: +90 8509559696  WhatsApp +905528505515 Email: office@noor-uvc.com