atech-fuarinda-teknoline-yogun-ilgi

Geleceğin evlerinde kullanılan teknolojiler konseptiyle düzenlenen ve bu yıl 4.’sü yapılan A-Tech Fuarı’na katılan Teknoline A.Ş. standı ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Açılışını Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Âlâ’nın yaptığı organizasyonda devlet kurumları ve özel sektörün profesyonelleri bir araya geldi.

teknoline-ankara

Fiber optik merkezi uydu sistemlerinin öncüsü Tekniksat Group kuruluşu olan ve Türkiye’de uydu dağıtım sistemlerinde dünyanın en ileri teknolojisini kullanarak üreten Teknoline Teknolojik Sistemleri A.Ş. yeni ürünlerini sergilediği fuarda birçok profesyoneli ağırlayarak bilgilendirdi.

teknoline-atech-fuari-metin-yukarikozan

Fuarda, Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Yukarıkozan ve ikinci nesil temsilci Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Yukarıkozan, yenilenen IP Intercom ve Akıllı Ev Otomasyon Grubu hakkında ziyaretçilere bilgi verdiler ve uydu sinyallerinin prize kadar fiber olarak dağıtılmasını sağlayarak yeni bir sistem çözümü sunan ürün gruplarını tanıttılar.

teknoline-stand

2006 yılında kurulan Teknoline Teknolojik Sistemleri A.Ş., Uydu (SMATV), Kablo TV (CATV), Terrestrial Anten (MATV), Kamera (CCTV), İnterkom (Görüntülü – Görüntüsüz Diafon Sistemleri) ve Fiber Optik Dağıtım sistemleri üzerine faaliyet gösteriyor. Üretim, tasarım ve uygulamasıyla %100 yerli ibaresini hak eden Teknoline; ileri teknoloji kullandığı ürün grubunu, yeni geliştirdiği ürünler ve sektöre kazandırdığı katma değerleriyle, konusunda lider olma arzusunu A-Tech Fuarı’nda da gösterdi.

25 ülkede güvenle kullanılan Teknoline ürünlerine İstanbul’da düzenlenen fuarda da yoğun talep oldu.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.