ZeroWire_64_Bolgeli_kablosuz_panel_-1497513524

Zerowire; bağımsız, kablosuz güvenlik ve interaktif ev otomasyon sistemidir. Z-Wave protoklü ile termostatlar ve aydınlatma kontrolleri gibi birçok cihazla çalışarak, hem ev otomasyonu, hem de ev güvenliği için tek sistem sunar.

Üzerindeki kompakt tuştakımı duvar ve masa üstü uygulama için uygun olup kurulumu basitleştirir.

Arka LED aydınlatmalı tuş takımı dokunmaya duyarlı tuşlar ve Türkçe menü ile hızlı ve basit kuruluma olanak tanır.

Alarm bildirimi ve interaktif hizmetlere yönelik entegre Wi-Fi/IP desteği Zerowire sistemine kolay ve ekonomik erişim sağlar. IP kamera desteği ile sadece hareketle tetiklenen görüntü ve alarmları kaydederek yanlış alarm riskini azaltır.

64 kablosuz bölge, 2 adede kadar kablolu bölge ve 4 alan, 40 kullanıcı ve 25 anahtarlık sayesinde farklı ev büyüklüklerinde ve yerleşimlerinde hizmet verilebilir. iOS ve Android için akıllı telefon/tablet uygulaması; Zerowire sisteminin izlenmesi ve kontrol edilmesi için kolay ve kullanıcı dostu arayüzler sağlar. Opsiyonel 3G iletişim modülü ile Zerowire bildirimleri bağlantının aktif olduğu her yerde çalışır. Zerowire bulut sistemi; UltraSync etkileşimli hizmetleri ileri seviye bulut özelliklerine herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerden erişebilmesini garantiler.

Android veiOS uygulaması ve bir çevrimiçi portal aracılığıyla kurulu sistem etkin bir şekilde uzaktan izlenebilir ve yönetilebilir. UltraSync etkileşimli sistemleri sistem durumlarını izlemenize olanak tanır, bypass bölgeleri, alarm kurma kaldırma, olay geçmişini okuma gibi bir çok sistem kontrolleri sunar.

UltraSync platformunu ister uzaktan hizmetler ve izleme için ister uzaktan programlama için kullanabilirsiniz. Wi-Fi ve ya bulut üzerinden cihazınız ile Zerowire sistem; size özel kullanıcı ve PIN kodu sayesinde 1,2,3 demek kadar kolaydır. ZeroWire, UTC markası olup, EDS tek yetkili distribütörüdür.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.