yuksek-verim-kolay-montaj-arti-led-tablet-projektor

Aydınlatma sektöründe, uzun yılların verdiği tecrübe ile 2019 yılında faaliyete geçen Artı Led Aydınlatma, kaliteli ürün-makul fiyat hedefiyle ürün gamına eklediği LED Tablet Projektörlerle beğeni topluyor. SMD LED teknolojisine sahip tablet projektörler IP66 sınıfına sahip ve kolay montaj özelliği ile tercih ediliyor.

Genellikle endüstriyel tesisler, otoparklar, tüneller gibi geniş dış mekanları aydınlatmak üzere tasarlanan Tablet LED Projektörler, en yüksek ışık verimini alabilen ve bunun yanı sıra enerji tasarrufunda maksimum değerlere ulaşan SMD LED teknolojisi ile tasarlandı.

Mükemmel aydınlatma parametrelerine ulaşan ürün; cam, difüzör, döküm alüminyum, reflektör gibi komponentlere sahip. IP66 sınıfındaki tablet projektörler; alüminyum gövdesi ve metal contası ile su ve toza karşı yüksek koruma sağlıyor.

arti-led-tablet-projektorler

150C’lik açılara ayarlanabilen Artı LED Aydınlatma tablet projektörlerin öne çıkan diğer bir özelliği ise kolay montaj imkanı sunması. Hızlı montaj bloğu ve klipsi ile ek bir alet kullanmadan elektrik bağlantısı tamamlanabiliyor.

Sağlam metal gövdesi ve modüler tasarımıyla ilgi gören projektörler; 20W, 30W, 50W, 100W, 150W, 200W seçenekleri ile müşteriye sunuluyor. 1600 lümenden 16000 lümene kadar 6 farklı değerle her tür ihtiyacı karşılamak üzere geliştirilen Artı LED Aydınlatma tablet projektörler, kısa sürede tüketicilerin ilk tercihlerinden biri olmayı başardı.

Artı LED Aydınlatma ürün kataloğu ve diğer detaylara erişmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz:

www.artiaydinlatma.com