yerli-led-ureticisi-ledplastin-5li-reflektoru-gorucuye-cikti

Ledplast; genel aydınlatmada ve dekoratif alanların ışıklandırmasında sıkça kullanılan, lineer aydınlatma ürünlerinin ana komponentlerinden olan reflektör lens üretim sürecini tamamlayarak pazara sundu.

2011 yılında, plastik sektöründeki 17 yıllık tecrübesini aydınlatma sektörüne taşımak üzere girişimde bulunan Yavuz Canbazlar tarafından kurulan Ledplast; bugün Türkiye’de çok önemli bir ara ürünün, LED lenslerin imalatını gerçekleştirerek sektörüne büyük katma değer sağlıyor.

Aydınlatma ürünlerinin komponentlerinden biri olan LED lenslerde onlarca farklı ürünü sektöre sunan Ledplast’ın son yeniliği lineer aydınlatma ürünleri grubuna geldi.

Termin Sorunu Yok!

Aydınlatma üreticileri, lineer aydınlatma ürünlerinde kullanılan, geniş açılı ışık sağlayan 5’li led lens reflektörlerde, genellikle piyasadaki ithal ürünleri kullanmak zorunda kalıyordu.

ledplast-led-lens-urunler

Bu durum son yıllarda ne kadar önemli olduğunu deneyimleyerek gördüğümüz, uzun termin süreleri etkisiyle, üreticileri üretim planlaması yapmakta en çok zorlayan konuların başında geliyordu. Ledplast, yeni ürünü 5’li LED lens reflektörü ile  ithal ürünlerin piyasadaki yoğun işgaline karşı harika bir alternatif sunmayı başardı.

5 Farklı Renk Alternatifi!

İthal ürünlerin tek renk (siyah) seçeneği bulunurken, Ledplast LED reflektörler 5 farklı renk seçeneği ile geliyor. Dekoratif mekan aydınlatmasında sıklıkla kullanılan lineer aydınlatma ürünlerinizi şimdi siyah, gold, bakır, bronz ve açık/koyu füme kaplamalı renk seçenekleriyle dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Üstelik tasarım olarak çok daha estetik bir görüntüye sahipler.

Kalite ve Uygun Fiyat Bir Arada!

Aydınlatma üreticileri artık ürünlerini uzun teslimat sürelerinde beklemiyor ve olası nakliye sorunlarını endişe etmeden üretimini rahatça planlayabiliyor. Üstelik; daha fazla renk seçeneği ve üstün kalite ile..

Ledplast tüm bunlara önemli bir özellik daha ekliyor. Mevcut ithal ürünlerin altındaki fiyatıyla, minimize kar, maximize müşteri memnuniyeti diyen Ledplast ürünleriyle tanışmanın şimdi tam zamanı!

Markanın çok yakında tamamlanacak yeni bir ürün grubu daha olacak ve şimdiden çok dikkat çekeceğini söyleyebiliriz. Merakla beklerken, yeni ürünler hakıkında bilgi almak istiyorum derseniz buyurun;

http://ledplast.com/iletisim.html

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.