anahtar-priz-serisi-liwing-now

Living now köşeli hatları, mükemmel düzlemsellikte zamansız tasarımı ve kullanıcı dostu fonksiyonları ile akıllı teknoloji çözümlerini birleştiriyor. Yeni anahtar priz serisi Living Now, zamansız tasarımı, mükemmel düzlemselliği, özgün malzeme ve renk alternatifleriyle hayalinizdeki evi ya da çalışma alanınızı yaratmanıza olanak sağlıyor.

bticino-anahtar-priz

Konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi çözümleriyle elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri olan BTicino, yaşam alanlarına küçük dokunuşlar yapmak isteyenlere modern çözümler sunuyor.

anahtar-priz-apertura

BTicino Living Now Serisi: Metal, Ahşap ya da Polimer Plastik

Farklı dokulardaki renk seçenekleri, zarif estetik çizgisi ve mükemmel düzlemsellikteki yüzeyi ile İtalyan tasarımını yaşam alanlarına taşıyan Bticino Living Now, duvarlarında zarif ve estetik bir görünüm isteyenlerin tercihi oluyor.

Bticino Living Now serisi, esnek ve yüzer çerçeve tasarımı ile duvar yüzeyine mükemmel tutunma sağlıyor. Polimer plastik, metal ve ahşap malzeme alternatiflerinin yanı sıra 16 farklı renkte çerçeve ve beyaz, kum beji, siyah olarak üç farklı renkte tuş kapağı alternatifi sunuyor.

Modern tarzın en iyi yansıması olan Living Now, tüm zevklere hitap eden renk, malzeme ve dokuları bir araya getirerek evlerde zarif kombinasyonlar oluşturmasının yanı sıra Living Now with Netatmo ile kablolamaya gerek duymadan akıllı sistemi evinize getiriyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.