yaz-aylarina-veda-zamani-sektorum-eylul-sayisi-sizlerle

Sıcacık yaz aylarını geride bıraktığımız Eylül sayımızdan herkese merhaba.  Bazılarımız için Yaz’ı geride bırakmak oldukça hüzünlü olsa da bazıları yaklaşan serin havaların habercisi Sohbahar’ı heyecanla karşılıyor.

Bu yıl havalar bir süre daha sıcak gidecek gibi görünse de Yaz mevsiminin tatlı tembelliğini üzerimizden atıp, Güz’ün çalışkan temposuna geçiş yapma vakti geldi gibi görünüyor.

Sektörüm Dergisi Ailesi olarak aldığımız sayısız güzel dönüşün verdiği çalışma şevki ile; elektrik, aydınlatma ve otomasyon sektörlerinin birbirinden değerli içeriklerini derledik Eylül sayımızda.

Hızlıca konu başlıklarımızdan bazılarına göz attıktan sonra, sizleri dergimizin sayfalarında hoş bir yolculuğa uğurlama şansı, editör sayfasını okuyan tüm okuyucularımız tarafından bana tanındı bu sayıda da.

Sektörüm Dergisi Eylül sayısında;

Genco Uysal, Türk Yatırımcılar Tarafından Keşfedilmeyi Bekleyen Ülke: Cibuti’yi anlatıyor.

Ekrem Karataş, Yerel İşletmeler İçin Dijital Pazarlama Teknikleri makalesi ile, büyük küçük her işletmenin dijital platformlarda uygulaması gereken pazarlama yöntemlerini sıralıyor.

Hikmet Baydar, Dış Ticaret Verilerinin Bize Verdiği Sinyaller makalesi ile, Türkiye’de ekonominin yakın geleceğini özetliyor.

Ahmet Soylu, Elli Sayılık Sektörüm Serüvenine Biraz Ara yazısı ile, okuyucularına geçici vedasını duyuruyor.

Semih Çalapkulu Yenilenebilir Enerji ve Kaynakları’nı ayrıntılarıyla okuyucumuza tanıtıyor.

Yılmaz Caymaz, Satış Sürecinde Bir İkna Yöntemi: SPIN’i anlatıyor.

Başoğlu Kablo Genel Müdürü Tolga Başoğlu, keyifli söyleşisi ile firmanın mevcut pozisyonundan ve gelecek planlarından bahsediyor.

Üntel Kablo, Milli Petrol Şirketi Tarafından “Elektrikli Dalgıç Pompa Kabloları Projesi’nin Üreticisi Seçildiğini ve projenin ayrıntılarını anlatıyor.

Noor Technologies, geliştirdiği yeni ürünü Sprey Fotokatalizör’ü tanıtıyor.

Mutlusan, Sponsorluğunu Üstlendiği Pars Otonom’un Teknofest Robotaksi Binek Otonom Araç Yarışması’nda kazandığı başarıyı anlatıyor.

Elbi Elektrik, PR ajansı tarafından başlatılan ve yakın zamanda yankı uyandırması beklenen #BanaElbiyiAnlat yazı dizisinin ilkini yayınlıyor bu ay. İlk röportaj İç Anadolu Bayii Eminel Elektrik ile gerçekleştiriliyor.

Kıraç Elektrik, Yeşil Enerji Yatırımlarına Hız Verdiğini açıklıyor.

Beş A, Acil Aydınlatma Kitleri’ni ve kullanılması gereken yerler aktarıyor dergimize.

Alkanlar Elektrik, Şehirleri Elektrikli Şarj İstasyonları ile Donatacağının haberini veriyor.

Elektrix, Schneider Electric E-Ticaret Ekibi ile Innovation Hub’da gerçekleştirdiği görüşmeyi aktarıyor.

Mete Enerji, 2022 Yılının İlk Yarısında Cirosunu %118,56 Oranında Arttırdığını müjdeliyor.

Hepsi ve daha fazlası ise Eylül sayımızın ilerleyen sayfalarında sizleri bekliyor.

Mutluluklarla dolu bir Eylül ayı ve keyifli okumalar dilerim.

Sevgilerle

Ecem Keskin 1997 yılında Hatay’da doğmuştur. Çocukluğundan itibaren Eskişehir’de yaşamaktadır. Ortaokul ve lise yıllarında takım sporcusu olarak kulaç attıktan sonra üniversite öğrenimi sırasında 3 yıl boyunca Osmangazi Üniversitesi’nde yüzme antrenörlüğü yapmıştır. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra küçük bir ajansta çeşitli markalara içerik tasarımı ve reklam planlama hizmetleri vermiştir. Ajans tecrübesinden sonra bir buçuk yıl boyunca elektrik/otomasyon alanında çalışma faaliyetleri yürüten bir markanın “Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı” pozisyonunda ve e-ticaret ekibinde görev alarak sektöre girmiştir. Şimdilerde Sektörüm Dergisi editörü olarak çalışma hayatını sürdüren Ecem Keskin, hayallerini gerçekleştirmekle meşgul.