yasamin-ve-elektrikli-aletlerin-koruyucusu-akim-korumali-prizler-elektrix.com-da

Can sağlığınızı ve elektrikle çalışan cihazlarınızı koruyan akım korumalı prizler, elektrix.com sayesinde tek tıkla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşıyor.

Akım korumalı prizler elektrikli aletlerin yüksek akıma ve voltaja maruz kalarak zarar görmesini engelleyen ve yaşamın her alanında ihtiyaç duyulan bir priz çeşididir. Akım korumalı prizler, ani elektrik dalgalanmaları sırasında elektronik aletlerin zarar görmesini engelleyecek yapıda üretilirler.

Bu özelliği ile dalgalanma sonucu ortaya çıkabilecek yüksek akımın ve voltajın cihazlara zarar vermesini, dolayısıyla yangın ve patlama gibi büyük afetlerin yaşanmasını önleyen akım korumalı prizlere işletmelerden evlere kadar yaşamın her alanında ihtiyaç duyuluyor.

apc-akim-korumali-priz

Akım korumalı prizlerin önemi çok iyi bilen elektrix.com, ürünün tek tıkla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmasını sağlıyor. Online satış kanalı sayesinde 81 ile geniş ürün yelpazesini ulaştıran elektrix.com, akım korumalı prizleri hem tüketici odaklı fiyatlandırma hem de kusursuz kargo süreçleri eşliğinde işletmelerle ve evlerle buluşturuyor.

elektrix.com’un geniş ürün yelpazesinde, ihtiyaca göre tekli, 5’li, 6’lı ve 8’li akım korumalı prizler bulunuyor. elektrix.com tarafından yaşamla buluşturulan Schneider markalı prizler, ergonomik ve şık tasarımları ile sağladığı güvenliğin yanı sıra yaşam alanlarına konfor ve görsel estetik de katıyor.

Elektrik malzemeleri pazarında oldukça iddialı fiyatları zahmetsiz bir alışveriş deneyimi ile bir araya getirerek kurulduğu günden beri büyük kitleler tarafından tercih edilen elektrix.com, tüm ürün yelpazesinde olduğu gibi akım korumalı priz gruplarında da kaliteyi ihtiyaç duyulan her alana ulaştırmayı hedefliyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.