vestel-ifa-da-yeni-urunlerini-sergiledi

Vestel en yeni teknolojilerini IFA’da tanıttı

Vestel, 28. kez katıldığı IFA fuarında 3 bin 800 metrekarelik standında 730 ürün sergiliyor. Tasarımları ve sundukları yeni teknolojilerle göz dolduran Vestel beyaz eşya, televizyon ve elektrikli araç şarj cihazları çevreye duyarlılıkları ile de dikkat çektiler.

Vestel, IFA’da sergilediği beyaz eşya, televizyon ve elektrikli araç şarj cihazı ile öne çıktı. Hem tasarımları hem yenilikçi teknolojileri ile dikkat çeken ürünler, fuar ziyaretçilerinin de ilgi odağı oldu. Hayatı kolaylaştıran tasarımlar, enerji sarfiyatını azaltan yenilikler, dünyanın büyük markalarını geride bırakan teknolojiler sunan Vestel, akıllı evin kapısını açıyor.

TV’LER

Selette – OLED TV Akıllı Stand Sistemi

selette OLED Tv

Selette, 65” OLED TV’ler için yeni ortamı tanımlıyor. 65” OLED TV’ler Selette içine yerleştirildiğinde kullanıcılara yanıt vermeye başlıyor. Mobil cihazlarla iletişim kurabilen ve 3D ses özelliği sunan Selette, patenti Vestel’e ait 3 farklı LED ışıklandırma ile telefonlarına gelen bildirimleri kullanıcısına iletiyor.

Poster İnceliğinde Blatt TV, Evde Sinema Keyfi Sunan Nina TV

Vestel, IFA 2018’de yeni ürünü son derece ince Blatt TV’yi tanıtıyor. 4K ve UHD çözünürlüğe sahip Blatt TV, aynı duvar üzerindeki bir postere benziyor.

nina tv uhd

Vestel Nina TV, son derece parlak ve küçük arka kapak tasarımı ile kullanıcılara sunulacak. İç yapısı ve UHD kalitesi, kullanıcıların ev sinema sisteminin keyfini sürmesini sağlayacak.

Çerçevesiz TV

Hayal gücünü ortaya çıkarmak ve hisleri uyandırmak için tasarlanan Ultra Dar Çerçeveli İnce UHD TV, bu yıl ilgi odağı oluyor.

8k TV UHD

Vestel çerçevesiz TV, izleyicileri Yüksek Dinamik Aralık (HDR) teknolojisi ve Geniş Renk Gamı paneli sayesinde ekranda aksiyon dünyasının içine çekerek yoğun bir izleme deneyimi sunuyor.

Yuvarlatılmış çerçeve tasarımı her ortama sorunsuz bir şekilde uyan çerçevesiz TV, odanın tamamını doldurmak üzere tasarlanmış bir entegre ses sistemi barındırıyor.

ÇAMAŞIR VE BULAŞIK MAKİNELERİ

EdgeWASH Teknolojili Bulaşık Makinesi

Vestel bulaşık makinelerinin olağandışı püskürtme kolu tasarımı EdgeWash teknolojisi, esnek püskürtme kollarıyla alt sepette yüzde 20 daha fazla yıkama alanı sağlıyor. EdgeWash teknolojisi sayesinde suyun değmediği tek bir yer bile kalmıyor.

Hydro Boost Teknolojili Çamaşır Makinesi

Vestel’in geliştirdiği Hydro Boost Teknolojisine sahip çamaşır makineleri ile su ve deterjan karışımı, birden fazla noktadan güçlü püskürtme neticesinde kumaşa çok daha etkili bir şekilde nüfuz eder.

Yıkama performansından ödün vermeden 10 kg modeller arasında en kısa program süresi elde edilir. Buna ek olarak, yerleşik su yumuşatma sistemi sayesinde çamaşırların renkleri korunur ve makinenin ömrü artar.

Yapay Zekalı Çamaşır Makinesi

Vestel’in yapay zekalı çamaşır makineleri, kullanıcılara en sık kullandıkları programları önermenin yanı sıra makinenin ömrü boyunca kullanıcıların özel ihtiyaçlarına göre standart programlarını da değiştiriyor.

Yapay Zeka Çamaşır Makinası

Kendisini her an güncel tutuyor. Vestel Yapay Zekası, çamaşır yıkamaya tamamen yeni bir yaklaşım getiriyor.

Dünyanın En Sessiz Çamaşır Makinesi  

Her zaman bir adım önde olan Vestel, 38 dBA gürültü seviyesiyle bir kez daha en sessiz çamaşır makinesini sunuyor. Vestel’in bu rekoru kırılamıyor.

Yeni Seri Çamaşır Kurutma Makineleri

Vestel, yeni çamaşır kurutma makinesi ürünlerini altı platform altında sunuyor. Yoğuşturuculu ve ısı pompalı modeller 7, 8 ve 9 kg olmak üzere üç farklı kapasitede sunulabiliyor. Vestel’in ürün yelpazesi, akıllı sensörlü kurutma teknolojisine sahip rekabetçi, etkili ve lider ürünlerden oluşuyor. Daha yüksek ısıtma kapasitesiyle hızlı kurutma performansı için, ısı pompalı modellerde propan gazı (R290) kullanılıyor.

İyon Teknolojisine Sahip Çamaşır Kurutma Makineleri

İyon teknolojisi sayesinde çamaşırlar, istenmeyen pis kokulardan kurtulabiliyor. Kullanıcı, kısa süre içinde çamaşırları serinleterek doğrudan kullanabiliyor. Bu teknoloji, ısı pompalı modellerde yer alıyor.

PİŞİRİCİLER

Aqua Filter Teknolojisi  Patentli Aqua Filter Teknolojisi, benzersiz bir yemek pişirme deneyimi sunarak pişirme işlemi sırasında ankastre fırın içinde oluşan tüm kokuları ortadan kaldırıyor.

Kompakt Ankastre Seriler ve Ankastre/Gömme İki Katlı Fırın

Vestel ankastre fırın ailesi, 45 cm yüksekliğinde kompakt, ankastre ve gömme iki katlı fırınlarla büyüdü. Kompakt ürün ailesi konveksiyonlu fırın, buharlı fırın, pirolitik temizlemeli fırın ve ısıtma çekmecesine sahip konveksiyonlu fırından oluşuyor. Kompakt ankastre fırınlar ve ankastre/gömme iki katlı fırınlar, aile görünümü ile eksiksiz bir ankastre serisi oluşturarak 75 litrelik ankastre fırın platformuyla aynı estetiğe sahip.

5 Tepsiyi Aynı Anda Pişiren Teknoloji: Heat Wrap

Patentli Heat Wrap Teknolojisi, geniş aileler için ideal bir şekilde eşzamanlı olarak 5 farklı tepsinin eşit şekilde pişmesini sağlıyor. Buna ek olarak Heat Wrap teknolojisi, aynı anda pişirilirken 3 türde yemeğe kadar kokuların karışmasını önlüyor. Aynı anda balık, kek ve pizza pişirmek mümkün. Tek tepsili yemekler için çok yönlü Heat Wrap özelliği, tüm tepsi seviyelerinde aynı pişirme sonucunu elde etmeyi sağlıyor.

Sıcak Hava Kalkanlı Fırın 

Ankastre fırınlarda yaygın bir sorunu çözmek için patentli Hot Air Shield Teknolojisi, kontrol paneli ve fırın kapağının alt kısmı arasında bir hava perdesi oluşturuyor. Hot Air Shield özellikli fırın, kapağı açıldığı zaman kullanıcıyı sıcak havaya maruz kalmaktan koruyor.

ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ CİHAZI  

elektrikli şarj cihazı

180 kW’ye kadar güç çıkışı, pazarda bulunan araçların büyük bir kısmını 30 dakikadan daha az bir sürede şarj edebilen Vestel DC Şarj Cihazları, pazarın hızlı şarj gereksinimlerini karşılıyor. Vestel’in 3,7 kW’den 22 kW’ye kadar mevcut yeni AC Şarj Cihazı serisi, mevcut EVC02 Serisine ek olarak 2019 yılından itibaren satışa sunulacak.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.