vatan-kablo-firma-gorseli-dijital-reklam-sayfasi

Özet Bölümü

VATAN KABLO Dijital Tanıtım Sayfası

Müşterilere kaliteli ürün ve üstün hizmet sunabilmek için, her türlü kaynağı etkin ve verimli kullanarak, araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile yeni ürünler geliştirerek ülke ekonomisine fayda sağlamak.

VATAN KABLO Kurumsal

1975’te Çorlu da kurulan, Türkiye’nin en köklü kablo firmaları arasında yer alan VATAN KABLO fabrikamız, 40 bin m2 si kapalı ve 125 bin m2 si açık alandan oluşan üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir.

VATAN KABLO İletişim

Perpa Tic. Merk. A Blok K:11 No: 1385 Okmeydanı ISTANBUL – TÜRKİYE

Tel: 0 212 210 33 31 – PBX

Fax: 0 212 210 33 43

Mail: vatan@vatan.com.tr

VATAN KABLO Ürün Grupları

  • Alçak Gerilim Kabloları,
  • Halojensiz Kablolar,
  • Orta Gerilim Kabloları,
  • Yüksek Gerilim Kabloları,
  • Bakır İletken kablo,
  • Kauçuk Kablolar,

Türk Kızılay’dan Vatan Kablo’ya Ödül

Türk Kızılay'ının kuruluşunun 151'inci yılında düzenlenen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni'ninde Vatan Kablo Altın Madalya ile onurlandırıldı. İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen...

Vatan Kablo Firması Hakkında Bilgi

1975’te kurulan ve Türkiye’nin en köklü kablo firmaları arasında yer alan Vatan Kablo, Çorlu’da, 30 bin metrekaresi kapalı, 120 bin metrekaresi açık alandan oluşan...
Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.