varsan-varyak-gorsel

1980 yılında Küçükçekmece’de kurulmuş olan firmamız, 1990 yılına kadar Vairable Transformatör (Varyak), Reosta, Santrifuj altın döküm makinaları, 1 KVA’dan 750 KVA’ya kadar Servo otomatik regülatörleri Troid Transformatörleri ve çeşitli ürünleri Türk Sanayisine sunmuştur.

Ancak 1990 yılından itibaren Variable Transformatör (Varyak) dışındaki üretimi durdurarak, dünya kalitesini yakalamayı amaçlamış standart ve seri olarak Varyak imalatına yönelmiştir

Firmamız 1998 yılında 3000 m kapalı alanı olan yeni fabrikasında üretime devam etmektedir. Üretimimiz bant usulünde yapılmakta olup, varyaklarımız 0,5 KVA’dan 15 KVA’ya kadar H 18 ve M5 silisli sacdan olmak üzere iki çeşit olarak imal edilmektedir.

Yüksek ısı tav fırınımız kendi bünyemizde olup M5 saclarımız bu fırınlarda tav edilerek daha kaliteli varyak üretiminde bulunulmaktadır.

Üretimini yapmakta olduğumuz varyakların satış sonrası servisinde bol, standart, yedek parçaları temini yanısıra yabancı menşeli varyaklarımız için bakım ve tamir hizmetinizden de yararlanabilirsiniz.

Her türlü varyak ihtiyacınız ve özel imalat gerektiren varyak siparişleriniz için fabrikamızdaki teknik elemanlar sizlere en iyi hizmeti sunacaklardır.

Eng. Version:

An official Varsansaid “Our firm wasestablished in 1980 in Küçükçekmece, İstanbul. Until 1990 it offered variable transformers (Varyak), Reosta, Centrifugal Gold mould machines, Serve automatic regulators from 1 KVA to 750 KVA, Troid transformers and various products to Turkısh industry.

But, 1990 we stopped this productionexcept for variable transformes (Varyak) in order to achieve world quality and we directed to produce standard and our new factor on a 3.000sxm covered area. Our productionis by band methotand transformers from 0,5

KVA to 15 KVA H18 and M5 silica metal sheet.

A high temperature anne aling funace is part of our structure and M5 metal sheets are annealed in these furnaces to get higher quality transformers.

Besides assuring plentiful availability of standart spare parts; also there ar repair and maintenance services. We can also produce e

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.