Untel-Kablo-Maskot-Unt-x

Dijitalleşme süreci Covid-19 salgını ile çok daha hızlanarak artık hayatımızın her alanında yer almaya başladı. 

Uzaktan çalışmalar, eğitimler, toplantılar günlük rutinlerimiz arasında yer alıyor. Dijital dünyayı hayatımızın merkezine alan Covid-19; firmaları da yeni arayışlar, materyaller geliştirme çabası içine soktu.

Bu bağlamda kablo sektörünün köklü firmalarından Üntel Kablo da yeni projesi ÜNT-X’i hayata geçirdi. 

Geçtiğimiz hafta sosyal medya kanalları üzerinden ÜNT-X’i tanıtan Üntel; bu projesiyle dijital pazarlama ve yeniliği temsil eden yüzünü ön plana çıkarmayı hedefliyor. 

Firmanın pazarlama departmanında görev alan Yönetim kurulu üyesi Onur Serhat GÜNAN ÜNT-X projesini şu şekilde anlatıyor: 

“Üzerinde heyecanla çalıştığımız bir proje oldu. Pazarlama departmanı olarak son senelerde birçok yeni projeye imza attık, broşürler, kataloglar, web projeleri, sosyal medya vb. ÜNT-X ise fikren tüm bunları içinde barından bir yüz ve bundan sonra her alanda projelerimizde yer alacak. 

Bu yüzden bizim için maskottan öte bir çalışma. Tasarımında; mimikleri memnuniyeti, esnek yapısı yapısı dinamizmi, robotik görüntüsü yeniliği ve kablodan oluşan gövdesi ise enerji ve ürünlerimizi temsil ediyor.” 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.