untel-ailesi-iftar-yemeginde-bulustu

Üntel Kablo Ailesi, muhteşem bir iftar yemeği organizasyonunda müşteri ve çözüm ortakları ile bir araya geldi.

7 Nisan Cuma Günü Crowne Plaza Asia’da düzenlenen iftar yemeğine Türkiye’nin dört bir yanından 250’yi aşkın davetli katıldı. Kablo ve elektrik sektöründen birçok davetlinin katıldığı yemek, Üntel Kablo İç Satışlar ve Projeler Müdürü Sayın Onur Serhat Günan’ın konuşması ile başladı.

Günan davetliler için gerçekleştirdiği konuşmasında “Üntel Kablo misyon ve vizyonuna paralel olarak siz değerli paydaşlarımıza, 50 yılı aşkın geçmişimizde de olduğu gibi, bugün aramızda olan kurucularımızdan aynı zamanda Onursal Başkanımız Mehmet Ünlü ve rahmetli Feyyaz Günan’dan aldığımız “En Yüksek Kalite” hedefi ile üretilen ürünü ve hizmeti sunarak çözüm ortağı olmak 1 numaralı görevimiz olmaya devam edecektir” açıklamalarına yer verdi.

untel-kablonun-daveti-uzerine-sektorum-dergisi-ekibi-de-oradaydı

Daha sonra konuşmalarını yapmak üzere Üntel Kablo kurucularından, Onursal Başkan Mehmet Ünlü sahnede yer aldı. Davetlilerin yüksek katılımdan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Ünlü, bu tür organizasyonlarda daha sık bir araya gelmeyi temenni etti.

Ünlü’den sonra söz alan Üntel Kablo Genel Müdürü Ali Ömer Alemdar ise davetlilere bu yemeğe katıldıkları için teşekkür ederken, sözlerini Üntel Kablo’nun gelecekteki hedeflerinden de bahsederek sonlandırdı.

Edilen dualarla başlayan iftar yemeği, tasavvuf orkestrasının çaldığı müziklerle devam etti. Yemek, davetlilerin memnuniyetleri ve tekrardan bir araya gelme sözleriyle son buldu.

Sektörüm Dergisi de Oradaydı

Sektörüm Dergisi ekibi Üntel Kablo’nun nazik daveti sonucu bu muhteşem iftar organizasyonuna katılarak uzun yıllara dayanan iş ortağını yalnız bırakmadı. Sektörüm Dergisi ekibi ile Üntel Kablo arasında keyifli sohbetler gerçekleşti ve geleceğe yönelik planlar üzerinde fikir alışverişi yapıldı.