vatan-kablo-kizilay-odul-toreni

Türk Kızılay’ının kuruluşunun 151’inci yılında düzenlenen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’ninde Vatan Kablo Altın Madalya ile onurlandırıldı.

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen ödül töreninde Türk Kızılay bağışçılarına ödülleri takdim edildi. Düzenlenen gecede Vatan Kablo CEO’su Sn. Oğuzhan TÜTÜNCÜ’ye ödülünü Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş takdim etti.

vatan-kablo

Kızılay’ın Vatan Kablo’ya bu kıymetli ödülü vermesine ilişkin açıklama yapan Vatan Kablo CEO’su Sn. Oğuzhan TÜTÜNCÜ, “Kurulduğu yıldan bu yana Türkiye’de ve tüm dünyada, toplumsal dayanışmayı sağlamak, yoksul ve muhtaç insanlara barınma, beslenme ve sağlık yardımı ulaştırmak için önemli görevler üstlenen Türk Kızılay’ı tarafından bu ödüle layık görülmekten dolayı onur duyuyoruz.

Vatan Kablo olarak Türk Kızılay’ının insanlara en iyi hizmeti sunma anlayışıyla sürdürdüğü yardım faaliyetlerine bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada destek vereceğimizi belirtmek isterim. “ dedi.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.