totan-led-aydinlatma-haber-gorseli
totan-led-aydinlatma-haber-gorseli

Türkiye’nin  %100 Yerli Üretim” hedefi ile yola çıkan Led Aydınlatma sektörünün öncü firmalarından Totan LED, 18-22 Şubat 2019 Tarihleri arasında Afrika – Kamerun’da gerçekleşecek olan Promote 2019 fuarına katılacaktır.

Promote 2019

Uluslararası birçok ülkenin iştiraki ile gerçekleşecek olan Promote 2019 Fuarı’nda Led Aydınlatma alanında ülkemizi temsil edecek olan Totan Led, yerli üretim ve otomasyon tesisinde ürettiği geniş ürün yelpazesini söz konusu fuarda sergileyecektir.

Katıldığı fuarlarda profesyonel ziyaretçilerin ve birçok firmanın yoğun ilgisini cezbeden Totan Led Aydınlatma ürünleri, dünyanın pek çok yerinden katılımcı firma ile gerçekleşecek olan Promote 2019, Kamerun Fuarı’nda da, kaliteli ve en uygun fiyat hassasiyeti ile ürünlerini tanıtıma sunacaktır.

Sadece Türkiye değil, uluslararası pazarda da her geçen gün büyüyen sermaye ve marka bilinirliği ile ön plana çıkan Totan Led Aydınlatma, dünyada gelişen yeni teknolojileri yakından takip eden ve uygulayan bir firma olarak tecrübelerini uluslararası proje ve işbirlikleri ile paylaşmaya hazırdır.

Yazar: Kürsad Berkkan 

Kaynak: Sektörüm Dergisi


 

Totan Led Lighting will Represent Turkey at the Cameroon Fair!

Totan Led, Turkey’s leading company of Led Lighting industry, which set out with the goal of “100% domestic production” will participate in the“Promote 2019” exhibition in Africa -Cameroon between February 18-22, 2019.

Totan Led Lighting, which will represent our country in Led Lighting field at Promote 2019 Fair, which will take place with the participation of many international countries, will exhibit its wide product range produced in its domestic production and automation facility at this fair.

Attracting the intense interest of professional visitors and many companies at exhibitions, Totan Led Lighting will exhibit its products with the highest quality and best price sensitivity at Promote 2019 Cameroon Fair, which will be held with the participating companies from many parts of the world.

Coming into prominence not only in Turkey but also in the international market with its increasing capital and brand awareness, Totan Led Lighting is ready to share its experiences with international projects and collaborations as a company that closely following and implementing new technologies developing in the world.