sektorum-dergisi-editoru-ecem-keskin

Sektörüm Dergisi Temmuz sayısından herkese merhabalar.. Bu sayımızda da birbirinden güzel içeriklerimiz ve ailemize yeni katılan markalarımız ile karşınızdayız. Heyecanla hazırladığımız yeni sayıda neler var, hazırsanız başlayalım..

Bu ay nereye gidiyoruz diyenleri hiç bekletmeyelim. Temmuz sayısında Genco Uysal, Azerbaycan makalesi ile bizi kardeş ülkeye götürüyor. Ahmet Soylu, Işık Metaforları Üzerine akademik bir araştırma makalesi ile, ışık terimine farklı açılardan yaklaşıyor.

Ekrem Karataş, Kurumsal Web Sitenizde Nelere Dikkat Etmeniz Gerekiyor? makalesi ile bu kez de marka sahiplerini başarılı kurumsal web sitesi kurma ve yönetme konularında aydınlatıyor.

Hikmet Baydar, Tüketici Güveni Neden Önemlidir? makalesi ile tüketici güven endeksi raporlarını göz ardı etmenin riskleri ile ilgili uyarıyor. Alves Kablo, en önemli projelerin altındaki imzasını gururla açıklıyor. Alkanlar Elektrik, Nef Reserve Gölköy Projesi’ne yaptığı dokunuşları mutlulukla paylaşıyor.

Cemdağ Aydınlatma Grubu, İskandinav markası Noral’ı satın aldığını müjdelerken, Novsen Elektrik, tüketicilerinin hizmetine sunduğu online satış platformunu müjdeliyor.

Ve Başoğlu Kablo.. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın da ziyaret ettiği Euritech Ar-Ge İnovasyon Zirvesi’nde tüketiciyle buluşan Başoğlu Kablo, değer katan istihdam stratejileri ile Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından Teşekkür Belgesi’ne layık görüldü.

Güneş enerjisi yatırımcıları için doğru kablo tercihini detaylarıyla aktaran marka ayrıca, Bolu Bağışçılar Vakfı Zehra Taşman Kız Öğrencilere Destek Projesi’ne verdiği katkılarla sosyal sorumluluk projelerinde öne çıkıyor.

Aramıza bu ay katılan Kıraç Elektrik, elektrikli araç şarj istasyonu hamlesini, 40. yılındaki ihracat hedeflerini ve elektrik sektörünün tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada toplaması haberlerini bizlerle paylaşıyor.

Mete Enerji, sürdürülebilir ve güvenli MeteCee® fiş priz serisini tanıtırken, Üntel Kablo, kaynak sanayisinin güvenle tercih ettiği kablolarını tanıtıyor.

Cenk Kural, ülkemizde yangın güvenliği bilinç ve kültür seviyesi makalesi ile, yangın güvenliği konusundaki çok ciddi ihmallere değiniyor.

Beş A, uygulama alanlarına göre acil aydınlatma armatürleri makalesi ile, bilgi ve birikimlerini acil aydınlatma sektörüne kazandırmaya devam ediyor.  Acil çıkış yönlendirme sistemleri alanında kaynak niteliği taşıyan yazı dizisinin devam edeceğini de eklemeliyim.

Sigma Ürün Yöneticisi Seda GÜNEY, otomatik transfer şalterinin avantajları hakkınd sektörü bilgilendiriyor.  Mutlusan, Hannover Messe ve Construct Iraq Erbil fuarlarındaki başarıları ile yurt dışındaki bilinirliğinin hız kesmeden artışını anlatıyor.

Arsel Elektronik, kesintide 180 dakika boyunca yanan sıva üstü yönlendirme armatürü “DAB”ı tanıtırken, Noor Technologies, piyasaya sunduğu iç hava kalitesinin ölçen ve raporlayan mobil uygulamasını tanıtıyor.

Kardeş Elektrik, değerli Halil Çınarlı ile yaptığımız WIN Eurasia fuar röportajı ile Temmuz sayımızda okuyucularımız buluşuyor.

Semih Çalapkulu tüm yönleriyle jeotermal enerji makalesi ile doğanın bizlere verdiği enerji hediyesini anlatıyor.

Yılmaz Caymaz, tüketimde bilinçlenmenin yeşil pazarlamaya etkisi makalesi ile, yeşil pazarlama trendini üretim açısından değerlendirmeye devam ediyor.

Kadri Demir, sanal olarak ekip yönetmek makalesi ile son zamanlarda iyice yaygınlaşan remote çalışma sistemini başarı ile yönetmenin yollarını açıklıyor.

 

Biz de tüm bu değerli içerikleri bir araya toplayıp, siz kıymetli okuyucularımıza sunduk. Tüm sektöre güzelliklerle dolu bir Temmuz ayı ve keyifli okumalar dilerim.

Ecem Keskin 1997 yılında Hatay’da doğmuştur. Çocukluğundan itibaren Eskişehir’de yaşamaktadır. Ortaokul ve lise yıllarında takım sporcusu olarak kulaç attıktan sonra üniversite öğrenimi sırasında 3 yıl boyunca Osmangazi Üniversitesi’nde yüzme antrenörlüğü yapmıştır. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra küçük bir ajansta çeşitli markalara içerik tasarımı ve reklam planlama hizmetleri vermiştir. Ajans tecrübesinden sonra bir buçuk yıl boyunca elektrik/otomasyon alanında çalışma faaliyetleri yürüten bir markanın “Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı” pozisyonunda ve e-ticaret ekibinde görev alarak sektöre girmiştir. Şimdilerde Sektörüm Dergisi editörü olarak çalışma hayatını sürdüren Ecem Keskin, hayallerini gerçekleştirmekle meşgul.