CEO’su Giuliano Regonesi olan Noor Teknoloji kimyasal maddeler kullanmadan, tüm mikroorganizmalara karşı etkili, çevreye saygılı, doğru kullanıldığında insanlar için güvenli, etkin dezenfeksiyon yöntemleri vasıtasıyla yenilikçi çözümlere dayanan cihazlar geliştirmektedir.

Farklı mühendislik alanlarında eğitimini tamamlamış ekibiyle bu yenilikçi fikirleri hayata geçirmek için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye’nin köklü üniversiteleri ile yapılan iş birlikleri sayesinde yeni teknolojiler araştırılıp geliştirilmekte ve son teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde cihazların üretimi gerçekleştirilmektedir.

sterilmask-kullanimi-oldukca-kolaydir

UVC ışınları karşılarına gelen virüs, bakteri vb. mikroorganizmaların DNA yapısını bozarak üreme ve koloni oluşturma yeteneklerini yok ederler.

Günümüzde antibiyotiklere dirençli hale gelen virüsler ve bakteriler de dahil olmak üzere tüm mikroorganizmalar UVC ışınları karşısında savunmasızdırlar.

Cihaz, içerisinde bulunan 200-280 nm dalga boyu aralığında ışınım yapan UVC LED’ler ile içine konulan maske, kalem, anahtar, takı gibi eşyaların 10-20 saniye gibi kısa bir sürede sterilizasyonunu sağlamaktadır.

Eşyanın sterilizasyon işlemi sırasında cihazın içi de eşya ile birlikte zararlı mikroorganizmalardan arındırılmaktadır. Bu durum maskenin kullanılmadığı zamanlarda saklanması için steril bir ortam sağlamaktadır.

Kullanımı oldukça kolaydır, tek yapmanız gereken eşyalarınızı yerleştirip kapağı kapatarak düğmeye basmaktır. İşlem tamamlandıktan sonra üzerinde bulunan ışık sönecek ve steril edilmiş bir şekilde eşyanızı kullanmaya devam edebileceksiniz.

Antimikrobiyal özellikli boyayla kaplanmış olduğundan dolayı iç yüzeyi gibi dış yüzeyinde de mikrobiyal aktiviteye izin verilmemektedir.

Sterilmask, çantada veya cepte taşımak için oldukça ideal boyutlarda ve taşımayı kolaylaştırmak amacıyla özel olarak seçilen malzemeler ile üretilmiştir.

Ağırlığının oldukça hafif olmasına ve rahatlıkla yanınızda taşıyabilmenize dikkat edilmiştir.

Sterilmask, kolay kullanımı, portatif, şık ve sade tasarımı, siyah, beyaz, altın ve gümüş gibi farklı renk seçenekleri ile istenilen her yer ve zamanda sterilizasyon yapılabilmesine olanak sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.