Inform FORTE UPS 40-60kVA Detayli materyalli.97

İnform FORTE’den daha geniş bir aile

1980 yılından beri Türkiye’nin öncü UPS üreticisi İnform, yeni nesil FORTE UPS ile güç elektroniğiyle alanında çığır açmaya devam ediyor. Yeni nesil 3-Level topolojisi, estetik ve kompakt tasarımının yanı sıra yüzde 97’lere varan verimliliği, düşük harmonik değerleri ve 1 güç faktörü ile FORTE, işletmeler için maksimum güç ve güvenlik sağlıyor.

 Türkiye UPS sektöründe yeniliklere her zaman öncülük eden firma olma özelliğiyle sektördeki gücünü kanıtlayan İnform, köklü ve yerli Ar-Ge Merkezi’nin son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği FORTE UPS ile güç elektroniği alanında yeni bir çığır açıyor.

Hem de hepsi: güç, verim, kompakt estetik tasarım ve kolay izleme

Yüzde 97’ye varan verimliliği ve 1 Güç Faktörü ile daha fazla güç sağlayan, kusursuz ve estetik tasarıma sahip FORTE UPS, kritik yükler için güvenilir, temiz ve kesintisiz enerji sağlıyor. Minumum yüzeydeki maksimum güç yoğunluğu ve dahili akü seçeneği ile yer ve maliyet tasarrufu sağlayan FORTE, kullanım sürekliliği, rakipsiz işletim verimliliği, minimize edilmiş kurulum alanı ihtiyacı, akıllı kapasite, en aza indirgenmiş elektrik altyapı maliyetleri (kablo, trafo, jeneratör), düşük soğutma giderleri sayesinde optimize edilmiş toplam sahip olma maliyeti ile hızlı yatırım getirisi sağlıyor.

FORTE, yeni nesil 3-Level Inverter ve Rectifier teknolojileri sayesinde ultra yüksek verim sunarak işletmelerin karbon ayak izini küçülterek çevresel etkileri de en aza indiriyor. FORTE en yeni teknolojilerle performans ve güvenliği artırırken enerji kalitesi sorunlarına karşı mükemmel koruma sunuyor.

Kullanıcı dostu arayüzü ve dokunmatik ekranı sayesinde kullanımı ve kontrolü çok kolaylaştırıyor. Yüksek performansı estetik tasarım ile taçlandıran FORTE UPS, TSE ve CE sertifikalarına sahip olmasının yanı sıra kalitenin ve yeniliğin adı olan İnform’un üretim bandında en son teknoloji ile üretiliyor.

Kesintisiz ve temiz enerji ihtiyacında, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük ve güvenilir çözüm ortağı olmayı ve bu alanda kaliteden ödün vermeden ilerlemeyi kendine ilke edinen İnform, Ar-Ge Merkezi’nin hayata geçirdiği projelerinde enerji verimliliği yüksek, yönetilebilir çözümler sunuyor.

A Larger Series by Inform Forte

When it comes to UPS, there is a new name for high performance. Turkey’s leading UPS manufacturer since 1980, Inform marks a new epoch with the new generation of FORTE UPS. FORTE offers the maximum power and safety with its new generation 3-Level topology, its aesthetic and compact design, up to 97% energy efficiency, low harmonic drives and 1 power factor.

A pioneer of the Turkish UPS market with its innovations, Inform has proved to be the leader of the sector and the company marks a new epoch with FORTE UPS developed by the its well-established and local R&D center.

All in One: Power, Efficiency, Compact & Aesthetic Design and Ease of Monitoring

Providing increased power with up to 97% energy efficiency and 1 Power Factor, FORTE UPS has the perfectly aesthetic design and it offers reliable, clean and uninterruptible energy for critical loads. With the max.

power intensity on minimal surface and internal battery option, FORTE saves from the space and costs and the product offers the highest return with its features such as uninterruptible use, unmatched operational efficiency, minimized space requirement, smart capacity, minimized electrical infrastructure costs (cable, transformer, generator), low cooling expenses.

In addition to optimized cost, FORTE minimizes the carbon footprint and therefore the environmental impact of the business thanks to its new generation of 3-Level Inverter and Rectifier technology ensuring ultra high efficiency. FORTE improves performance and safety with the latest technologies while providing the ultimate protection against energy quality problems.

It is easy to use thanks to user-friendly interface and touchscreen added to the product. Having crowned high performance with aesthetic design, FORTE UPS is manufactured using the latest technology on the production lines of Inform, the new name for quality and innovation as the holder of TSE and CE certificates.

Inform adopts the principle of becoming the largest and the most reliable solution partner in Turkey and the world for uninterruptible and clean energy while not compromising on the quality and the company offers the highest energy efficiency and manageable solutions with the projects it undertakes.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.