sims-office-serisi-prizler-ile-calisma-ortaminizi-guzellestirin

Çalışma ortamı bütün motivasyonumuzu sağladığımız ve en verimli olmamız gereken yerlerdir. Tüm günümüzü geçirdiğimiz bu mekanlarda ne kadar rahat hareket edebilirsek ve ne kadar düzenli bir ortam görebilirsek o kadar pozitif oluyoruz. Ancak işin içine her yerden çıkan, zamanla toz toplayan ve ofis sandalyemizle ezip zarar verme korkusunu sık sık yaşadığımız kablolar girince rahatımız biraz kaçıyor. İşte tam da bu noktada imdatımıza Sims Office Serisi Prizler yetişiyor.

Yenilikçi ve faydalı çalışma prensibi ile ortalıkta gezen kablolarımız konusunda bize yardımcı olurken, şık tasarımları ile saatlerimizi harcadığımız ofislerimize estetik bir hava katıyor.

Tek kelime ile anlatmak gerekirse bu prizlere kurtarıcı demek hiç de yanlış olmaz.

Sims Office Priz Serisi’nin ihtiyacınıza yönelik birden fazla modeli bulunuyor. Gelin bu modelleri tanırken ofislerimizde yapabileceğimiz değişiklikler ile ilgili de yeni fikirler edinelim.

sims-v-serisi

Sims-V Serisi  Büyük Masaların Vazgeçilmezi

Çalışma masaları gibi büyük ve kalabalık kullanıma müsait masalarda birden fazla prize ya da priz tipine ihtiyaç duyulabilir. Yoğun çalışma günlerinde uzun saatlerimizi geçirdiğimiz bu çalışma masalarında rahatlıkla kullanabileceğimiz bir ürün olan Sims-V serisi Sims Office ürün ailesinin bir üyesi.

Tasarımı sayesinde prizlere her yönden kolayca ulaşım mümkün. Manuel olarak açılıp kapanabilen kapağı ile dilediğiniz zaman priz görüntüsü şık bir detaya çevirebilirsiniz.

Öte yandan ürün tamamen eloksal kaplamalı alüminyumdan oluşuyor. Bu da alüminyumun sağlamlığı ve eloksal kaplamanın zamanla oluşan korozyonlara karşı koruyucu özelliği sayesinde uzun yıllar ofisinizde kullanabileceğiniz bir ürün olduğu anlamına geliyor. Tamamen zevkinize göre seçebileceğiniz siyah, antresit ve beyaz renk seçenekleri mevcut. Üstelik sadece renkleri ile değil tercih edeceğiniz içerik ve ebatlara göre hazırlanabilmesiyle de kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor. Montaj ve kurulumu ise, birbirine girmiş kabloları ayırmaktan bile daha kolay!

Sims- C Serisi  Kişiselleştirilmiş Şıklık

Bugünlerde hayatın hızına ulaşmak için birden fazla teknolojik cihaz ile çalışmamız gerekiyor. Bu da prizlerle aramızda daha samimi bir ilişki olmasına sebep oluyor.

sims-c-serisi

Eskiden masaların altına yerleştirilen çoklu prizler bu sorunu çözüyordu ancak artık yeterli olmayabiliyor. Yeterli olsa da şık görünmüyor.

Bu durumda masanıza yerleştireceğiniz bir Sims-C Serisi üyesi ile hem istediğiniz sayıda prizi düzenli bir şekilde kullanabilir hem de masanızın şıklığından ödün vermeyebilirsiniz.

Kapak tamamen ABS plastikten oluşuyor. ABS plastik maddesi koruyucu kasklarda bile kullanılabilecek kadar sağlam ve asit/baz dayanıklılığına ek olarak elektriksel yalıtımı ile de bilinen güvenli bir madde.

Sadece bu maddeyi bilmek bile bizlere ürünün sağlamlığı ile ilgili fikir veriyor.  Yine zevkinize göre tercih edebileceğiniz şampanya, füme, gri ve beyaz renkleri mevcut. Ürün; 3 adet şebeke prizi, 1 adet CAT3, 1 adet HDMI ve 1 adet USB içeriyor ancak isteğinize göre içerik değişikliği yapmak da mümkün. Kurulumu ve montajı ise oldukça kolay.

Sims-Ca Serisi Toplantı Masalarının Kurtarıcısı

Özellikle toplantıların gerçekleştirildiği büyük masalarda birden fazla dizüstü bilgisayarı ya da telefonu şarja takmak istersiniz. Bu sebeple masanın üstünde kalabalık ve dağınık kablo grupları bulunur. Bu noktada masaya yerleştirilen bir Sims Office Priz Serisi üyesi olan Sims-CA ile tüm bu dağınıklığı masanın altına gizleyebilir ve karışıklıktan kurtulabilirsiniz.

sims-ca-serisi

Toplantı masaları için tasarlanmış bu ürün bir önceki ürünlerden de tanıdığımız eloksal kaplı alüminyumdan oluşması ile birden fazla kişinin kullanımına rağmen uzun yıllar sizinle olabilecek kadar dayanıklı. Standart ürün 6 şebeke priz, 1 CAT5, 1 CAT3, 1 HDMI, 1 USB’den oluşuyor fakat içerik değişikliği yine kullanıcının isteğine göre yapılabiliyor.

Toplantı masasındaki herkesin rahatça kullanabilmesi için her iki yöne de açılabilecek şekilde dizayn edilmesi kullanım kolaylığını arttırıyor.

Odanızın havasına göre seçebileceğiniz eloksal gri, beyaz, siyah ve antrasit renk seçenekleri ile her çeşit toplantı masasına uyum sağlayabiliyor. Kurulum ve montaj ise toplantıda sunumu kimin yapacağını kararlaştırmaktan çok daha kolay!

Sims – Pn Serisi Çok Amaçlı Konfor

Metal gövde üzerine alüminyum kapaktan oluşan prizler, kullanıcının karşısına bas aç sistemiyle çıkmakta. Kullanılmadığı zamanlarda renk seçimine göre belli bile olmayacak ya da masaya şık bir detay katacak zariflikte tasarlanmış.

Standart ürün; 3 şebeke priz, 1 CAT5, 1 CAT3’den oluşuyor ancak içerik değişikliği yine kullanıcının ihtiyacına ve tercihine göre yapılabiliyor.

Siyah, antresit, ve beyaz renk seçenekleri ile Sims Office Serisi Prizler kullanıcı odaklı olmak konusunda bu ürünüyle de iddialı. 16A/250V aralığında kullanılabilen bu ürün ilk bakışta akıllara kişisel masaları getirse de mutfak, yatak başları, TV ünitesi arkaları gibi sık ve çoklu şekilde kullanım ihtiyacı duyulan elektrik kaynağı noktaları için de çok iyi fikir. Kurulum ve montaj kolaylığı serinin tüm ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de mevcut.

Kişiselleştirilmiş deneyim ve şık tasarım açısından adından daha çok bahsettireceği kesin olan Sims Office Serisi Prizler şimdiden yaşam alanlarımızın vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.

www.simselektrik.com