sims-home-serisi-akim-korumali-prizler

“İşlevsel ve yenilikçi tasarımlar” sloganı ile yola çıkan Sims Elektromekanik, Sims Home serisi akım korumalı USB’li prizleriyle hayatı kolaylaştıran ürün konseptleri sunuyor. Kullanılan cihazların ergonomisi kolaylık, CE deklorasyonuna ve TSE standartlarına uygunluğu maksimum güvenlik sağlıyor.

Dünya’daki sektörel gelişmeleri tüm bilgi kanallarını aktif biçimde kullanılarak takip eden SİMS Elektromekanik, kullanıcı alışkanlıklarını gözeterek yeni tasarım ürünlerini hızla hayatımıza sunuyor. 

Üretimdeki özenin yanı sıra ambalajından sunumuna kadar tüm süreçte yüksek kalite hedefleyen Sims Home serisinin içinde ciddi bir emeğin ürünü olan; tekli akım koruma prizi, tekli 2 USB’li, akım koruma prizi, 4’lü anahtarlı akım korumalı priz ve 5’li anahtarlı, 2 USB’li akım korumalı priz gibi geniş seçenekler ve siyah/beyaz/gri olmak üzere tercih edilebilecek üç renk bulunuyor.

sims-home-islevsel-ve-yenilikci-tasarimlar

Önce İnsan, Önce Güvenlik

SİMS Elektromekanik’in inovasyon yaratan yapısının ardında, elektrik elektronik sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip çok güçlü bir ekip var. Önce insan, önce güvenlik mottosuyla hareket eden ekip, üretim proseslerinden, satış öncesi son süreç olan ambalajlamaya kadar her aşamayı titizlikle kontrol ediyor.  

Maliyet düşürmek üzere yapılan uygulamalar sektörün kalite ortalamasını düşürürken haksız rekabete de yol açıyor. Aynı zamanda insan hayatını da riske atan birçok yanıltıcı bilgi ve sorunlu ürün maalesef satışa sunulabiliyor. 

Örneğin; dünya standartlarında bir akım korumalı priz 16 amper değere sahip olması gerekirken, skalanın dışında kalan değerlere sahip ürünler ya da yüksek akıma karşı koruma sağlaması mümkün olmayan ürünlerde “şok akım koruma özelliği” varmış gibi lanse edilebiliyor. 

Bu durum dünya çapında kaliteli üretim hedefleyen markalar için zorlu bir ortam yaratıyor olsa da Sims Elektromekanik, hiçbir değerinden taviz vermeden pazar hakimiyetini korumayı başarıyor.

Üretimden önce ve sonraki tüm süreçleri, resmi test ve belgelendirme kuruluşlarından onaylatan SİMS Elektromekanik, kalite esasını gözeterek tüketicilerle buluşuyor. 

Sims Home serisi ürünler sadece Türkiye’de değil, uluslararası pazarda da kabul ve takdir görüyor. Ülke sanayiine önemli katkı sunan Sims Elektromekanik; uluslararası bir marka olma yolunda hızlı ve emin adımlarla yürümeye devam ediyor.