signify-sevgililer-gunu-hue

Eğer sevgililer gününü evde geçirecekseniz ve romantik bir ambiyansa ihtiyacınız varsa, Signify yanınızda.

Aydınlatmada dünya lideri Signify, Sevgililer Günü’nde dünyanın en kapsamlı bağlantılı aydınlatma sistemi Hue ile çiftlere romantik bir atmosfer için aydınlatma önerileri sunuyor.

romantik-aydinlatma-nasil-yapilir

Birbirinden lezzetli yemeklerinizle mükemmel bir sofra hazırladınız ama bir şey eksik!

Sevgililer Günü’nde baş başa yenilen romantik bir yemek ya da evde hazırlanan romantik bir sofra sevgiyi göstermenin en güzel yolu…

Bu özel günde özenle hazırlanan aşk sofralarına farklı bir hava katacak olan ‘Philips hue’ uygulaması ile akşamınızı süsleyebilirsiniz. Yapacağınız şey basit. Romantik bir ortam için kırmızı ve pembenin tonlarını seçin ve salonunuzda gün batımı ambiyansı yaratın.

signify-sevgililer-gunu-hue

Yapacağınız ikinci şey, yemekte size eşlik edecek müziği bulmak ve romantik ortamınızın kontrastını ayarlamak. Philips hue uygulamanız üzerinden aydınlık ve karanlık arasında yumuşak geçişler yaparak, salonunuzda samimiyet yaratabilir, odanın merkezinde yer alan yemek masanızı loş bir ışık kullanarak diğer alanları gölgede bırakabilirsiniz.

Masa ve müzik hazırsa geriye yakılacak mumlar kalıyor. Mumlar ve şömineler, samimi ve romantik bir akşam yemeğinin en önemli unsurlarındandır. Philips hue ile mum ve şömine ışığını aratmayacak, sıcak bir ortam yaratmak mümkün. Sadece ışıkları kısın ve parlaklığı azaltın…

Tüm bunların yanı sıra lezzetli yemeklerinizin yer aldığı masanızı ışıltılı aksesuarlar ile tamamlayarak, aydınlatma efektlerinizi daha net vurgulayabilirsiniz.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.