siemens-endustriyel-otomasyon-ve-elektrik-urunleri-elektrix.com-da

elektrix.com, sanayi kuruluşlarından evlere kadar yaşamın her alanında ihtiyaç duyulan endüstriyel otomasyon ve elektrik ürünlerini Siemens kalitesi ile tüketiciyle buluşturuyor. Hem de tek tıkla!

Endüstriyel otomasyon ve elektrik ürünleri fabrikalardan çeşitli tesislere, işletmelerden evlere kadar yaşamın sürdüğü her alanda kullanılıyor. Üretim, teknoloji, inşaat ve madencilik gibi birçok sektörde ihtiyaç duyulan büyük ve çok fonksiyonlu sistemlerin de evlerde kullanılan en temel elektrik sistemlerinin de arkasında endüstriyel otomasyon ve elektrik malzemelerinin gücü bulunuyor.

siemens-teknolojisi-elektrix.com-da

Neredeyse tüm iş kollarının ve günlük yaşamın en büyük gereksinimi olan şalt ve elektrik malzemelerini ileri teknoloji ile üreten Siemens; elektrix.com’un pratik satın alma deneyimi, rekabetçi fiyatları ve geniş lojistik ağı sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına ulaşıyor.

Kaliteli ve güvenilir ürünleri çağı yakalayan satış ve pazarlama süreçleri ile endüstriyel otomasyon ve elektrik sektörlerine kazandıran elektrix.com, global markalarla yürüttüğü köklü iş birlikleri sayesinde gücüne güç katıyor.

Geniş tüketici kitlesine teknolojinin sunduğu yenilikçi yöntemlerle konforlu ve kaliteli bir hizmet sağlayan elektrix.com; inovatif ve ilham veren tasarımlarıyla yaşama artı katan Siemens ile birlikte başarılı bir iş ortaklığı sürdürüyor.

Siemens Teknolojisi elektrix.com’da

elektrix.com, elektrik ve şalt malzemeleri sektörünün köklü üreticilerinden Siemens’in hayranlık uyandırıcı teknolojilerin arkasındaki kusursuz çalışan ürünlerini online satın alma deneyimi ve hızlı teslimatla taçlandırarak neredeyse her sektörün kullanımına sunuyor. elektrix.com’un her ihtiyaca karşılık veren geniş ürün yelpazesi teknolojinin yaşama entegre olduğu her süreci destekliyor.

Tüm Siemens Ürünleri elektrix.com’un Güçlü Stoğunda

Siemens’in tüm ürünlerini geniş ürün yelpazesinde barından elektrix.com, gelişmiş stok yönetimi sayesinde ihtiyaç duyulan her çözümü kısa süre içerisinde tüketicisi ile buluşturuyor.

Siemens tarafından üretilen şalterler, kontaktörler, sigortalar, pako şalterler, röleler, kumanda butonları, sinyal lambaları, sensörler ve ölçü aletleri elektrix.com’un güçlü stoğundan Türkiye’nin 81 iline birkaç gün içerisinde ulaştırılıyor.

Bu sayede elektrix.com, elektrik malzemeleri pazarında bölgesellikten kaynaklanan fiyat, kalite ve çeşit değişkenliğini ortadan kaldırarak her bölgeye eşit standartta hizmet sunuyor.