seval-kablo-izmir-ofis-acilis-haber-gorseli-2020

Seval Kablo, İzmir Gıdaçarşısı Megapol Tower’daki merkez ofisinin açılışı için, 3.kez düzenlediği kokteylde tedarikçilerini bir araya getirdi. Daha önceki iki kokteyl yakınlar ve iç piyasa müşterilerine özel olarak konumlandırılmış..

seval-kablo-ersin-turgut-sektorum-dergisi-nursah-sunay

Tebrik çiçeklerinin yoğunluğu sebebiyle yürümekte zorlandığımız lobiden itibaren; karşılama deskinin şıklığı, körfez gören 22.kat manzarası ve ofis alanlarının özenle dekore edilmiş estetik biçimi, harika bir çalışma ortamı olma özelliğine sahipti..

seval-kablo-yeni-ofis-izmir-2020

Kokteyl sırasında bizi tüm nezaketiyle karşılayıp ağırlayan tüm çalışanların, Seval Kablo çatısı altında olmaktan duydukları memnuniyet ve tedarikçilerin beğenisi oldukça dikkat çekiciydi.

seval-kablo-izmir-ofis-acilis-2020

Bu önemli günde bir araya geldiğimiz sektörümüzün değerli üreticisi ve iş ortağımız Seval Kablo Yönetim Kadrosu ile sektöre ilişkin yaptığımız sohbetlerin yanısıra, marka ile ilgili sormak istediklerimizi de samimi şekilde yanıtladığı güzel bir söyleşi yapma imkanı da yakaladık..

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.