Elektrik aydınlatma sektörünün en kapsamlı haber sitesi ve dergisi olan Sektörüm Dergisi, 2021 şubat sayısı kapağında Üntel Kabloları ile yayınlandı. Türk aydınlatma sanayi ve Türkiye elektrik sektöründe sinerji yaratan, aynı zamanda Türkiye’nin ilk interaktif dijital yayını olan Sektörüm Dergisi; sektör haberleri, teknik makaleler, yeni ürünler ve araştırma dosyalarını içeren şubat sayısıyla okurlarla buluştu.

Başta elektrik, aydınlatma olmak üzere; otomasyon, enerji, güvenlik sistemlerine yönelik yayın yapan Sektörüm Dergisi; kablodan şalt malzemelere, aydınlatma ürünlerinden otomasyona kadar yapı-inşaat ve bina tesisat kategorisinin tüm bileşenlerini barındıran içerikleri ve Türk sanayicilerinin buluşma merkezi olmaya devam ediyor.

Sektörüm Dergisi Şubat sayısında öne çıkanlar:

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.