sektorum-dergisi-mart-sayisi-yayinda

Mart sayımızdan herkese merhabalar,

Sektörüm Dergisi Mart sayısını hazırlarken ülkemiz büyük bir felaketle karşı karşıya kaldı. 6 Şubat sabahı meydana gelen deprem, yurdumuzun başına gelen en büyük afetlerden biri olarak kayıtlara geçti. Toplum olarak hepimiz aynı acıda buluşuverdik ve günlerce kalbimiz deprem bölgesinde attı.

Depremin meydana geldiği ilk günden beri, birlik ve beraberlik içerisinde elimizden gelen desteği bölgeye ulaştırmak için çabaladık.

Sektör olarak kocaman bir aile olduğumuz için, el ele vererek bölgeye ve depremzede vatandaşlarımıza ulaştırdığımız yardımları güçlendirmeye çalıştık.

Yeterli mi? Elbette değil. Depremin ortaya koyduğu maddi ve manevi yıkıcı etkilerin izlerini silmek için daha fazla çalışmamız gereken bir döneme girdik.

Deprem gerçeği ile yaşamayı öğrenmenin daha fazla önem arz ettiği bir döneme girdik. Tanımadığımız insanların ellerinden sımsıkı tutmamızın daha önemli olduğu bir döneme girdik.

Sektörüm Dergisi olarak, bugüne kadar çalışmalarımızı birlikte yürüttüğümüz yerli üreticilerimizle, güçlü sanayimizle ve merhamet dolu kalplerimizle daha fazla çalışarak; depremden arda kalan yaraları ve maddi zorlukları iyileştireceğimize inanıyoruz.

Bu inançtan aldığımız güçle, Mart sayımızı sizler için hazırladık. Mart sayısında her zaman olduğu gibi sektörümüze ve iş ortaklarımıza yönelik haberleri özenle derledik.

Öte yandan yazarlarımız birbirinden değerli konularda uzmanlıklarını ve tecrübelerini bu ay da sektörümüzün gelişimine sundu.

Depremin ekonomik açıdan olası etkilerine ve deprem sonrasında çalışma hayatında yapılabilecek güncellemelere de Mart sayımızda yer verdik. Sevdiklerinizle birlikte her anını dolu dolu geçirdiğiniz ve acılardan uzak bir yaşam temennim ile…

Bahara güzel bir başlangıç ve iyi okumalar dilerim.

Ecem Keskin 1997 yılında Hatay’da doğmuştur. Çocukluğundan itibaren Eskişehir’de yaşamaktadır. Ortaokul ve lise yıllarında takım sporcusu olarak kulaç attıktan sonra üniversite öğrenimi sırasında 3 yıl boyunca Osmangazi Üniversitesi’nde yüzme antrenörlüğü yapmıştır. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra küçük bir ajansta çeşitli markalara içerik tasarımı ve reklam planlama hizmetleri vermiştir. Ajans tecrübesinden sonra bir buçuk yıl boyunca elektrik/otomasyon alanında çalışma faaliyetleri yürüten bir markanın “Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı” pozisyonunda ve e-ticaret ekibinde görev alarak sektöre girmiştir. Şimdilerde Sektörüm Dergisi editörü olarak çalışma hayatını sürdüren Ecem Keskin, hayallerini gerçekleştirmekle meşgul.