sektorum-dergisi-isaf-exclusive-2019-fuarinda

Güvenlik sektörünün en seçkin etkinliği ISAF Exclusive Konferansı ve Fuarı, 15-17 Mart tarihlerinde gerçekleştirdiği organizasyonun 3.yılında yine başarılı bir sektör buluşmasına imza attı.

Sektörün her kesiminden temsilcileri buluşturan ISAF Exclusive, 3.yılında karşılaştığı yoğun ilgi ile sektörün Confex (Konferans-Fuar) organizasyonu olduğunu da bir kez daha gösterdi.

Fuar Açılışında Önemli İsimler Dikkat Çekti

Fuarın açılışını; AKP Ankara Mil-letvekili Sayın Orhan YEGİN, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Sayın Korgeneral Musa ÇİTİL, AFAD Başkanı Sayın Dr. Mehmet GÜLLÜOĞLU birlikte yaptılar.

isaf-2019-sektorum-dergisi

Açılış esnasında AKP Milletvekili Sayın Orhan YEGİN, AFAD Başkanı Sayın Dr. Mehmet GÜLLÜOĞLU tarafından yapılan konuşmalardan önce organizasyon adına Marmara Fuarcılık Genel Müdürü Feridun BAYRAM da kısa bir açılış konuşması yaptı.

45
Katılımcı Firma
2853 Ziyaretçi
45 Konuşmacı
756

 

Dünyanın son dönemlerde en trend etkinlik türü olan Confex (Conference-Exhibition) kon-septinde düzenlenen ISAF Exclusive Konferansı ve Fuarı, Katılımcılarına yönelik hizmetler alanında, herşey dahil konseptiyle projelendirilen ISAF Exclusive’de katılımcılar; sergi alanının yanı sıra, hazır kurulu stand, konaklama, yemekler, ikramlar, transfer gibi birçok hizmete tek noktadan daha kolay erişti.

ISAF Exclusive’in ilk günü akşamı gerçekleşen fuar açılış yemeğine ise ilgi yoğundu. 300’ün üzerinde sektör temsilcisinin katıldığı yemeği takiben ikinci gün katılımcılara özel bir eğlence gecesi olan fuar Gala Yemeği de gerçekleştirildi.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.