agustos-sayimizdan-herkese-merhaba

Sıcak yaz mevsiminin son sayısı, Ağustos sayımızdan herkese merhabalar.

Bu sayımızda da sizleri elektrik, aydınlatma ve otomasyon sektörlerinin en özel haberleri ve birbirinden kıymetli makaleler bekliyor. Vakit kaybetmeden, sayımıza göz atalım.

Genco Uysal, bu ay bizi Kafkasya’nın Yükselen Ekonomisi Gürcistan’a götürdü. Ahmet Soylu, Nasıl Çıkar Karanlıklar Aydınlığa? makalesi ile ışığın yaşamımızdaki değerine değindi.

Hikmet Baydar, Büyüme İçin Dış Kaynaklar Nasıl Kullanılır? makalesi ile işletme sahiplerine finansal önerilerde bulundu.

Alves Kablo, 2022 yılı satış gelirlerindeki artışı açıkladı.  Alkan Kablo, Alkanlar Elektrik güvencesi ile kablo sektörüne yaptığı dokunuşu anlattı.

Kıraç Elektrik’in coşkuyla kutlanan 40. yılından özel anlar, dergimize yansıdı.

Cenk Kural, Yangın Güvenliğinde Kuralcı Olunuz makalesi ile, sektörün sahip olması gereken etikleri anlattı. Beş A, Acil Aydınlatma Uygulaması Konumlandırmaları konusuna ışık tutarak tecrübelerini sektöre aktardı.

Sigma Kaçak Akım Koruma Şalterlerinin önemini okuyucularımıza aktardı.

Arsel Elektronik, Yaşamları Koruyan Yönlendirme ve İşaretleme Armatürü “DAB-R”yi tanıttı.  Noor Technologies, patentini aldığı UV-C biliminin ayrıntılarını ve süreci bizlerle paylaştı.

Semih Çalapkulu Biyogaz Enerjisi’nin tüm yönlerini mühendislik bilimiyle birlikte açıkladı.

Yılmaz Caymaz, Yeşil Pazarlamanın Fırsatlarını Yakalayın dedi ve tüketicide marka sadakati oluşturma yollarını paylaştı. Kadri Demir, Patron Olmaya ve Kendi İşinizin Sahibi Olmaya Hazır Mısınız? makalesi ile kendi işini kurmak isteyenlere yol gösterdi.

Novsen Elektrik, FRER Markalı Toprak Kaçak Akım Koruma Rölesi – A Tipi X..DS Serisi’ni tüm ayrıntılarıyla tanıttı.

Elbi Elektrik, yeni Jazz Serisi anahtar-prizlerini aktardı.

Yeniden Yapılandırılmış Alüminyum, Dünyadaki Bakır Talebini Karşılamaya Yardımcı Olabilir mi? makalemizde, gelecekte bizleri bekleyen büyük bakır krizinin kurtarıcısı alüminyum olabilir mi diye konuştuk.

Bafra Lighting, LED Teknolojisi İle Güçlü Aydınlatma ve Enerji Tasarrufunu Tek Üründe birleştirdiğini duyurdu.

Ekrem Karataş, dijital pazarlama serisine SEO’da Web Hosting Önemi konusunu ekledi.

Şimdilik bu kadarını anlatalım ? Sizler devamını sayfaların arasında gezinerek keşfedin.

Tüm Sektörüm Dergisi okuyucularına mutlu bir Ağustos ayı ve keyifli okumalar dilerim.

Ecem Keskin 1997 yılında Hatay’da doğmuştur. Çocukluğundan itibaren Eskişehir’de yaşamaktadır. Ortaokul ve lise yıllarında takım sporcusu olarak kulaç attıktan sonra üniversite öğrenimi sırasında 3 yıl boyunca Osmangazi Üniversitesi’nde yüzme antrenörlüğü yapmıştır. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra küçük bir ajansta çeşitli markalara içerik tasarımı ve reklam planlama hizmetleri vermiştir. Ajans tecrübesinden sonra bir buçuk yıl boyunca elektrik/otomasyon alanında çalışma faaliyetleri yürüten bir markanın “Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı” pozisyonunda ve e-ticaret ekibinde görev alarak sektöre girmiştir. Şimdilerde Sektörüm Dergisi editörü olarak çalışma hayatını sürdüren Ecem Keskin, hayallerini gerçekleştirmekle meşgul.