saat-ve-derece-gostergeli-elektrik-anahtari

Evde Hayatı Kolaylaştıran Detaylar;

Evde ortamın ısısı bebeklerden yaşlılara tüm ev halkı için önemli. Günsan Elektrik’in tasarladığı saat ve derece göstergeli anahtarlar, mutfaktan salona, evin her yerinde ortamın ısısını ölçmenize ve saati görebilmenize yardımcı oluyor.

Değişen ihtiyaçlara yanıt veren ürünler hayatı kolaylaştırıyor. Günümüz ihtiyaçlarına göre yenilikçi anahtar ve prizler geliştiren Günsan Elektrik, anahtar tasarımlarıyla hem dekorasyona renk katıyor hem de günlük hayata pratik çözümler sunuyor.

Yaşam alanlarının ısısı hayat kalitemizi ve sağlığımızı etkileyen faktörlerin başında geliyor. Ortam sıcaklığını kontrol ederek ideal ısıyı ayarlayabilme imkanı sunan “Günsan Eqona Pratik Saatli ve Dereceli Anahtar”, termometre ve saat göstergesiyle adeta bir bilgi ekranına dönüşüyor.

Mutfaktan yatak odasına evin her yerinde ihtiyaç duyulan ideal sıcaklığı oluşturmanıza yardımcı olan anahtar, beyaz ve krem renk seçenekleriyle dekorasyona da farklı bir stil katıyor.

 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.