Peyzaj Alanlarında Fark Yaratın; Vestel GAIA Grubu

Vestel LED Aydınlatma direk üzeri Armatür, Bollard, Bahçe Spot Grupları, Duvar Aydınlatma grupları gibi çeşitli peyzaj ürünleriyle; karanlık kalan park ve bahçe alanlarının daha az enerjiyle daha aydınlık hale gelmesi sağlanacak.

Vestel bu ürün grubundaki tasarruflu LED peyzaj armatürleri ile dikkat çekici ambiyansları düşük maliyetle sağlama imkanı sunuyor.

Vestel LED aydınlatma tasarım ekibi tarafından tasarlanan ve A Design Awards yarışmasında da “Aydınlatma Ürünleri ve Projeleri Tasarımı” kategorisinde “Platinum ve Gold” ödüllerini kazanan yeni park ve bahçe aydınlatma armatürleri sıklıkla tercih ediliyor.

Ürün grubu; LED özelliği ile tasarruflu ve kaliteli aydınlatmayı bir arada sunarken, etkili bir görüntü sağlayan yüksek performanslı aydınlanma teknolojisine de sahip.

Ürünlerle, yüksek homojenlikte, yansımayı önleyen ve göze uyumlu aydınlatma sağlanırken, dış mekanlarda ve yeşil alanlarda göz alıcı bir aydınlatma etkisi yaratılıyor. Bu ürünler; yüksek IP sınıfı ile dış etkilere karşı koruyuculuğu yüksek, güvenli ve geniş çerçevede aydınlatma sağlıyor.

Korezyon, renk bozulması gibi yıpranmalara karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen aydınlatmalar; darbe dayanıklılığı ve sızdırmazlık özellikleriyle yağmur, kar, toz gibi çevresel etkilere karşı da korunaklılar.

Yüksek kalitede, geniş alana ışık yayma özelliğine sahip ürünler ayrıca acil durum kiti ve yüksek etkinlik değerleri de sunuyor. Vestel’in bu özel aydınlatma grubu; park, bahçe yeşil alanlar, servis alanları, bisiklet-yaya yolu, sokak, çarşı, meydan, alışveriş merkezleri ve ışığın istenilen yere yönlendirilebildiği peyzaj alanları gibi birçok dış mekan aydınlatma alanında kullanıma uygun.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.