pars-aydinlatma
pars-aydinlatma

Özet Bölümü

Pars Aydınlatma Reklam

Pars Aydınlatma İletişim

İletişim Bilgileri

Emekyemez Mah. Yanıkkapı Sk. Nadir Han No:30 Kat:2 D:5-6 Karaköy / İstanbul

+90 (212) 254 5696

+90 (212) 254 5696

info@parsaydinlatma.com

Pars Aydınlatma Ürünler

wallwasher
Cree LED li Wallwasher
Sıva Altı WallWasher
LED Aydınlatma Barları
Cree LED li Bar Yoğun
LED Line Sıvaüstü Armatür
Kuyumcu Saatçi Vitrin Armatürleri
Benzinlik Armatürleri
LED li Süs Havuz Armatürleri
Yuvarlak LED Projektör

Pars Aydınlatma LED Bar Aydınlatma

HAKKIMIZDA

PARS ELEKTRO AYDINLATMA SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

olarak 2013 yılında yeni nesil led teknolojilerini 18 yıllık aydınlatma alanındaki iş tecrübemize güvenerek kurmuş bulunmaktayız.

Her türlü iç ve dış aydınlatma armatürlerinde ledli üretim yapmak ve siz değerli müşterilerimize yenilikleri sunmak için  AR-GE yaparak, uygulama yapılacak mekanlarınıza değer katmaya devam ediyoruz.

Tasarladığımız ürünlerle iç ve dış dekoratif aydınlatma, lineer aydınlatma ve çevre aydınlatması konusunda projenin kendine özgü özelliklerine uygun çözümler üretmekteyiz. Led teknolojisini kullanarak ürettiğimiz ürünlerimizle aydınlatma sektöründe yerli üretim olarak yeni bir iş sahası ve dışarı ülkelere bağımlılığımızı azaltarak yeni yatımlar yapmaya başladık. Kullanıcının daha estetik daha işlevsel ürünlere sahip olmasını sağlamak düşüncesiyle teknolojinin tüm yeniliklerini de kullanmayı ilke edindik. Mekanlarınıza alternatif aydınlatma sunarken yüksek kalite ve iyi hizmet politikamızdan asla ödün vermedik. PARS LIGHTING markamızla siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için ürettiğimiz ürünlerin kalitesinden ödün vermeden hayatınızı renklendirmeye devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Kaliteli ürün , uygun fiyat ve müşteri ilişkilerindeki karşılıklı güveni esas alarak , gerek yurtiçine gerekse yurtdışına doğrudan veya dolaylı bir hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ

Led alanındaki yenilikleri, geniş ürün yelpazesiyle birleştirip ülkemizin ve ihracat yaptığımız diğer ülkelerin enerji alanındaki sıkıntılarına çözüm ortağı olmayı, helojen ve metal armatürlerin yerine yeni nesil ledli ürünlerin tercih edilmesini sağlamak. Ülkemizin led aydınlatma Sektöründeki çıtasını, kaliteli ürün yelpazesi ve teknolojik yatırımlarla en üst seviyelere Taşıyarak standartları belirleyen lider bir firma olmaktır.

SAYGILARIMIZLA

PARS LIGHTING.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.