onlarca-cesidiyle-ic-dekorasyonlarin-vazgecilmezi-ycl-lineer-aydinlatmalar

Artık iç dekorasyonlarda aydınlatmanın önemi çok daha büyük. Bazen sıcacık yuvanız, bazen de göz alan iş plazaları. Çalışma ofislerinden mağazalara, smarthome’lardan okullar ve sınıflara kadar, ışığı doğru kullanmanın yanında artık zerafetin de peşine düşüyoruz.

Mimarlar, proje yüklenicileri ya da evinin dekorasyonunu kimseye teslim edemeyenler, aydınlatma ürünlerinde estetiği de hedeflediğinde ön plana çıkan ürünlerin başında lineer aydınlatma ürünleri yer alıyor. AVM’lerin vazgeçilmezi, sofistike mekanların tasarımcılarının gözbebeği ürün grubunda size onlarca ürün çeşidi sunacak markaların başında YCL geliyor.

LED teknolojisi ile üretilen Lineer Aydınlatma Sistemleri alüminyumdan oluşan gövdelere sahiptir ve bu sayede istenilen boyutlarda ve renklerde üretilebiliyor. Bu da çok farklı tipteki mekanlarda hayalinizdeki şıklığı yakalamanızın kolay olduğu anlamına geliyor. Lineer aydınlatma ürününüzü, ister sıva altında, ister sıva üstünde ya da isterseniz sarkıtlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun için YCL’nin lineer ürün grubunda sizin için bolca seçenek mevcut. İstenilen renk değeri ve parlaklıkta üretilebilen lineer aydınlatma sistemleri, harici anahtara sahip olma, gömme olarak ve yüzeye uygulanabilme imkanına sahip. Aynı zamanda ürününüzü hareketli sensörler ile destekleyebilir ve değişebilen ışık seviyelerini kontrol edebilirsiniz.

Seçeceğiniz bir YCL Lineer Grubu ürünüyle, enerji veriminde ön plana çıkan LED teknolojisinin sunduğu avantajlara, mekanlarınızda konforunuzu en üst düzeye çıkaracak, hayal ettiğiniz tüm farklı tasarımı da ekleyebilirsiniz.

Ürün gruplarını yakından incelemek için markayı ziyaret edin: www. yucelkablo.com.tr

 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.